Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /DISK2/WWW/mujeee.cz/f/includes/utf/utf_tools.php on line 1781 MujEEE.cz - uživatelské fórum :: Karta SDHC-souborový systém :: Zobrazit téma
MujEEE.cz - uživatelské fórum
https://forum.mujeee.cz/

Karta SDHC-souborový systém
https://forum.mujeee.cz/karta-sdhc-souborovy-system-t1673.html
Stránka 1 z 1

Autor:  petrulin1 [ sob 31.3.2012, 17:25 ]
Předmět příspěvku:  Karta SDHC-souborový systém

Ahoj všem po delší době.
Chlapci,řeším dnes takový problém.Jelikož jsem hlupák,tak jsem si pomrvil kartičku.Je to SDHC 32 GB.
Nudil jsem se,tak jsem na 701čce chtěl zkusit instalnout Linux na kartu,aby to bootovalo-na 4GB céčko ten systém nevlezl.Vím,nejde to,přesvědčil jsem se,to mě netrápí.Co mě ale štve je,že ted nemůžu použít tu kartu ve Win.
Instaloval jsem Backtrack 5 distribuci(neptejte se proč zrovna tuto,to se mi dostalo do ruky,byl to pokus).Ten systém si tu kartu při instalaci upravil pro sebe a já teď nejsem schopen ji smysluplně rozjet v žádných Windows.Po zasunutí se vždy objeví požadavek na formátování,ten potvrdím a výsledek je,že formátování nebylo možno dokončit.Správa disků ukazuje souborový systém RAW.
Když spustím instalačku XPček,tak po najetí do seznamu oddílů je ta karta vidět,má správnou velikost,jmenuje se : Oddíl1 (Neznámý) , a nejde s tím nic udělat.
Nakonec jsem nainstalil jakýsi Paragon partition mananger,anglicky nevládnu,cosi jsem tam udělal,a ten Paragon už mi tu kartu hlásí jako FAT32 se správnou velikostí.Paragon mám na kompu s Vistou.Následně jde karta naformátovat a v té VISTĚ použít-jde na ni kopírovat.Ale jak ji dám do XP,nebo W7,stejný postup.Chce formát a ten nejde udělat.
Tak poradí kdos cosi moudrého?

EDIT. Tak teď už jsem ji rozchodil i ve W7.Takže Vista a 7 OK,hlásí se jako FAT32.Ale v XP Home nepoužitelná,formát nejde dokončit a hlásí se jako RAW.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/