Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29.3.2024, 1:40



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Vaše nej rychlost netu prez Wi-fi 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 02/2009
Příspěvky: 118
Příspěvek Re: Vaše nej rychlost netu prez Wi-fi
Ale jo, pouziva. Marketaci. Typicky se udava velikost disku prave desitkovych kB namisto binarnich KiB. Takze si koupit 1TB disk, ktery se v systemu hlasi jako 0,931 TB. To protoze OS pocita binarne, ale pouziva puvodni oznaceni zavedene pred znasilnenim zkratek standardizacni instituci. :)
A protoze 1 TB disky se stavaji bezne, tak rozdil 100 GB je uz docela znat.


pát 06.3.2009, 20:57
Profil

Registrován: 12/2008
Příspěvky: 39
Příspěvek Re: Vaše nej rychlost netu prez Wi-fi
Děláte, jako byste neznali takové základy informatiky... To je hnus, velebnosti, hlavně že se chcete bavit o rychlosti stahování. Jeden tu píše, že má net 128kb, ale stahuje 80-90 kB/s... To je mi trošku divné, nikomu jinému snad ne? Já vlastně ani nevím, co si myslet, když někdo napíše nějakou takovou blbost. Nejhorší je, když nevím, jestli ten dotyčný mluví opravdu v kb, jelikož ho zpracoval tak dobře marketing a jejich úchvatné rychlosti v kbps, nebo jestli se prostě spletl a mluví v kBps... Napadá mě jen chybové hlášení "too many variables"...


pát 06.3.2009, 21:57
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2009
Příspěvky: 48
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: Vaše nej rychlost netu prez Wi-fi
Pokud sem nechcete napsat vaše rychlosti netu přez wifi, tak sem prosimvás nepiště vůbec.. tohle je pak o ničem když pořád jenom někoho opravujete *3005*

_________________
Éčko 1000h, 2GB ram, Black edition


pát 06.3.2009, 22:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 02/2009
Příspěvky: 118
Příspěvek Re: Vaše nej rychlost netu prez Wi-fi
dgnfreedom: Sorry. Bohuzel dotaz na rychlost netu pres wifi je defacto dotazem na rychlost pripojeni obecne, protoze wifi rozhodne neni tim limitujicim clankem. Tedy zpravidla zatim neni. Rychlost wifi b je az 11 Mb/s a wifi g je 54 Mbps. Nerika, ze nikdo tu nema rychlejsi pripojeni, ale pocitam, ze bezny uzivatel ma ADSL, kabelovku nebo bezdrat a tudiz maximalne tak 10 Mb/s. Jenze krome tohoto zalezi na nastaveni site a agregaci. Napriklad ja vim, ze sit, kam jsem pripojenu ja, je nastavena na pomalejsi sosani oproti rychlejsimu webu.

Ikdyz z tveho prvniho prispevku mam takovy pocit, ze se spis ptas, kdo a jakou rychlosti se dokaze pripichnout na wifi nekoho jineho. Je to tak?

endhalf: Ja mam spis pocit, ze mimo ses ty. Rychlost pripojeni se bezne udava v b/s, zatimco rychlost stahovani spise B/s. O tom snad zadna pre nebyla. Nevsiml jsem si, ze by tu nekdo tvrdil, jak pises ty: "že má net 128kb, ale stahuje 80-90 kB/s...".


sob 07.3.2009, 10:11
Profil

Registrován: 07/2008
Příspěvky: 185
Příspěvek Re: Vaše nej rychlost netu prez Wi-fi
Tak se taky pridam. Mam dve pripojeni.
1. prace .... tam to fici, stahovani bezi i kolem 40Mbps .... ta sit je na tohle stavena.
2.doma .... tady bych pry mel mit symetrickou 5Mbps, ale dostal jsem to maximalne na dva a chlup Mbps. Takze nic moc, ale co bych za dve stovky mesicne nechtel.
Omlouvam se za ty Mbps, ale mam v tech pismenkach taky gulas a radsi to pisu takhle. Je tim jasne, ze to je celkova rychlost a ne mnozstvi dat prenesenych za jednotku casu (vydelim 8mi a zhruba to vyjde na ty data).

_________________
Asus Eee 1000H White, 2GB RAM, 160GB HDD, Windows 7 Ultimate


sob 07.3.2009, 10:20
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 03/2009
Příspěvky: 48
Bydliště: Plzeň
Příspěvek Re: Vaše nej rychlost netu prez Wi-fi
Helejte lidi nemáte nějakej "spešl" prográmek na hledání wifi sítí ?? žádný předinstalovaný program jsem na éčku nenašel. :cry:

_________________
Éčko 1000h, 2GB ram, Black edition


ned 08.3.2009, 21:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 06/2008
Příspěvky: 153
Příspěvek Re: Vaše nej rychlost netu prez Wi-fi
Třeba Network Stumbler, Wi-Fi Radar......
Ale co takhle zkusit napřed hledat sám?


pon 09.3.2009, 10:35
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu