Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 20:51



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další
 Tablet Eken M001 - Android 
Autor Zpráva

Registrován: 06/2008
Příspěvky: 153
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
To nox:
Přístroj, který potřebuje 9,5 V NELZE nabíjet přes USB, kde je jen 5 V. A to nemluvím o nabíjecím proudu, který USB také neskousne.

Jinak na youtube i jinde jsou videa i fotky...... stačí hledat :)


ned 13.6.2010, 18:35
Profil

Registrován: 05/2010
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
krc1: To napeti mi prijde zvlastni. Baterky v mobilech maji cca 4V a nabijet pres USB jdou. Co tam je proboha za baterku? (V, Ah, rozmery?)

Na youtube se mi nepodarilo najit nejake video rozebraneho tabletu. Za ale to mozne muze moje mizerna anglictina.


pon 14.6.2010, 19:22
Profil

Registrován: 06/2008
Příspěvky: 153
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
nox: ano, ale 4 je méně než 5V,tak to jde. U net a notebooků (vč. tabletů) je napětí baterie obvykle cca 8 až 16V, takže z USB se nabíjet nedají.


úte 15.6.2010, 8:23
Profil

Registrován: 05/2010
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
krc1: Ja uz jsem tu baterku pochopil, jen se tomu strasne divim. Mala zarizeni na bazi ARM mivaji baterky nabijitelne z USB a ty s vyssim napetim mivaji az x86 stroje.

Dotazy na rozmery a kapacitu baterky a fotky vnitrku stale trvaji.


úte 15.6.2010, 18:08
Profil

Registrován: 06/2010
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
Ahoj
mám na vás dotaz;-) zkoušel někdo zda zvladne tato hračka přehrávat internetový rádio případně TV (flash)
http://www.rockmax.cz/stream_live/stream_128.php

Když k němu připojím přes USB vyměnný harddisk nebo flashku můžu zněj přehrávat hudbu

Mám představu připojit to k domácímu kinu a k internetu místo nooteboku.


stř 16.6.2010, 16:23
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 05/2008
Příspěvky: 323
Bydliště: Tož někde u práglu
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
Myslim že na něj externí hdd nepřipojíš ;) nechci být hnidopich, ale nema to usb... ma to jen IPod conector, kterym se to da připojit k pc ... ;) jinak vyzkoušet to radio muzu... ;)

_________________
EEE 701 Blue(BT,Flash )->EEE 901 Black-2gb RAM, 64GB Runcore, TouchScreen, W7->
Compaq110c-burned in hell -> Lenovo S12 ION ->Asus EEE 1215N -> HP Probook4320s
N6300->htc S710->HTC 3G->HTC TP->HTC TP2->Samsung Galaxy S


pát 18.6.2010, 10:08
Profil ICQ

Registrován: 05/2010
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
satyres: A nejdou k tomu iPad konektoru pripojovat nejake specialni Apple ctecky karet? Potom by to mohlo disk zvladnout. Pro znale elektroniky zde:

http://www.allpinouts.org/index.php/App ... Phone_dock


pát 18.6.2010, 14:10
Profil

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 700
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
Satyres: By ses divil,co se kam dá narvat!
Moje žena si nedávno chtěla nabít mobil-Samsung.Má to takový plochý konektor-do mobilu.A volá na mě: Kam mám připojit ten kábl? (Jde to nabíjet klasicky z USBčka).Říkám: jeden konec do mobilu a druhý do počítače.Ona: No,v počítači už to mám,ale ten druhý konec se mi zdá do mobilu nějaký velký.Samozřejmě konec co patří do mobilu narvala do USBčka notebooku.Kupodivu se naštěstí nic nestalo-žádný zkrat,nic.Mobil funguje (nezničila konektor) i ten USB port funguje.Ale bylo to tam krááásně zasunuto a drželo to,jak luteránská víra.
Tak nevím,proč by nemohl zkusit externí disk nacpat do I-phone konektoru. :mrgreen:

_________________
Acer Aspire One D150.Atom N280 1,66GHz,2GB RAM-Kingston HyperX,160GB HDD.Eee 901,SSD 32 GB Runcore,2 GB RAM-Kingston HyperX.Archos 5 Internet Tablet.


pát 18.6.2010, 16:15
Profil

Registrován: 05/2010
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
Co se týká baterky jsou to nějaké dvě 3,7V zapojené do serie. Vyměnit za jiné s větší kapacitou to jde, ale je tam stísněný prostor takže výběr je omezený. (viděl jsem fotky šílence, který kvůli tomu rozřezal zadní kryt a přilepil na něj polovinu krytu ze zdroje k notebooku).
Co se týče usb jde dodělat z toho ipod konektoru zapojení viz. http://www.slatedroid.com.
Na tento usb jdou připojit externí klavesnice, myši, paměťové karty(flashky),ale hdd to údajně nezkousne. Jinak s dalšími usb zařízeními je problém protože pro ně nejsou dostupné ovladače. Vyjma snad usb kamery. Pro určitý typ, bohužel si nepamatuji výrobce, jsou ovladače v jádře.
Ad flash tak ten bohužel není zatím podporován.
Přehrávat hudba z připojené karty,flashky jde, ale osazený repráček je hanebný, takže doporučuji raději přes sluchátka.


ned 20.6.2010, 14:04
Profil

Registrován: 05/2010
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
faker: Kdyz zvlada flashdisky, mel by zvladnout i harddisk. Je ovsem nutne mit na nem podporovany souborovy systema patrne i externi napajeni.


pon 21.6.2010, 14:24
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu