Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 19.3.2024, 11:42



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 programování (PHP,HTML) na EEE PC 1000 
Autor Zpráva

Registrován: 04/2009
Příspěvky: 5
Příspěvek programování (PHP,HTML) na EEE PC 1000
Zdravím,

určitě je tu mezi uživateli Asus EEE 1000 nějaký programátor - uvažuju o koupi tohoto modelu a rád bych v něm vyvíjel PHP (nechci už být furt zastrčený doma a vidina práce v lehátku na zahradě je lákavá :)) - proto se chci zeptat:

- do jaké míry je programování na EEE ergonomicky pohodlné? (klávesnice, displej)
- do jaké míry to EEEčko zvládne hardwarově (apache+mysql) + Netbeans (příp. Eclipse) (jinak já mám desktop 1,8Ghz jednojádro CPU + 2 GB Ram a všechno mi jede naprosto "flawless" tak předpokládám že by to pro EEE nemuselo být moc náročné)

Tak co? Má někdo zkušenosti s vývojem na EEE? Podělte se!

PS: plánuju tam hodit Ubuntu 9.04 Netbook Remix, zajímají mě ale i postřehy XPčkařů


pát 24.4.2009, 17:14
Profil

Registrován: 09/2008
Příspěvky: 178
Bydliště: Šumperk
Příspěvek Re: programování (PHP,HTML) na EEE PC 1000
No proč by to nemělo zvládnout, když to zvládne kdejakej NAS či router (s linuxem) s procesorem kolem 250 MHz? ;)

Já na tom dělám normálně s PHP, HTML, CSS... I ve VB. Klávesnice je o5 pouze o zvyku. Jinak když dělám v PSPadu, tak mám na displayi cca 23 řádků...


pát 24.4.2009, 18:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 413
Bydliště: NSA
Příspěvek Re: programování (PHP,HTML) na EEE PC 1000
JJ Apache s PHPkem sem si na to zatim sice nedal, ale nevidim důvod proč by to nemělo jet, když to utáhne v pohodě celé Visual Studio. Ale ta klávesnice je holt problém, já na tom prostě nic pořádnýho dělat co s eprogramingu týče nemůžu, samý překlepy, na programování má člověk už všecko nascriptovaný na svý jediný klávesce. Takže ta kláveska je asi problém no...

_________________
* EEE PC 901 Green


sob 25.4.2009, 0:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu