Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 10:26



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Prblem s citackou SD kariet. 
Autor Zpráva

Registrován: 08/2008
Příspěvky: 18
Příspěvek Re: Prblem s citackou SD kariet.
Doslo mi vyjadrenie na otazku ci sa uz stretli s touto zavadou, takze vyzera, ze sa jedna o beznu zavadu a treba to reklamovat.

"Tato závada jde vymenit pouze u nás. Jedná se o vadu ctecky. Proto Vás poprosím EEE reklamoavt. Reklamace se provadí pomocí našeho webu http://www.asus.cz na levé strane najdete odkaz Jak reklamovat."


pon 01.9.2008, 18:41
Profil

Registrován: 09/2008
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Prblem s citackou SD kariet.
Tak s timhle jste mi nasadili brouka do hlavy. Mam 8 GB A DATA a beha bez problemu. Ted jsem premyslel ze jeste koupim 16GB, ale ted fakt nevim... Zatim zadny problem jsem nemel se cteckou nebou kartou. Co myslite koupit 16ku? a nebo jistotu tzn 8 gb?


úte 02.9.2008, 1:00
Profil

Registrován: 08/2008
Příspěvky: 18
Příspěvek Re: Prblem s citackou SD kariet.
No mne nechodia vsetky karty , takze predpokladam, ked ti ide 8GB pojde ti aj 16 GB. Ale nakoniec by sa to malo dat bezproblemov vyreklamovat.


úte 02.9.2008, 8:12
Profil

Registrován: 08/2008
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Prblem s citackou SD kariet.
Ahoj,

Alesk tu píše že mu u Asusu napsal,i že se tato závada dá odstranit jen u nich. Zajímalo by mne jestli jste to tam už někdo, kdo měl tuhle závadu posílali a zda tu závadu skutečně odstranili. Mám totiž pocit, že to je chyba přímo té čtečky v závislosti na teplotě a tudíž by mě zajímalo jak to řeší. Třeba mají nějakou revizi té čtečky která to nedělá, ale pokud tam dají tu samou tak to bude asi dělat to samé. Jestli má vůbec cenu to tam posílat a nebo jsou to jen jejich silné řeči. Díky za odpovědi.


stř 03.9.2008, 16:11
Profil

Registrován: 08/2008
Příspěvky: 18
Příspěvek Re: Prblem s citackou SD kariet.
Caute, takze eeepc je nasapat zo servisu. Za cca 7 dni bol naspat, takze vcelku rychle. V servisnom protokole nebolo nic nakonkretne napisane, asi nejaky protokol generovany rovno z ich systemu. Stoji tam "Byl proveden rework" a nic viac. Citacka funguje perfektne....


stř 17.9.2008, 17:14
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu