Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 23:36



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 eee 1005HA 
Autor Zpráva

Registrován: 10/2009
Příspěvky: 24
Příspěvek Re: eee 1005HA
Koupil jsem si tu "slabší" verzi 1005HA-V s N270, výdž baterie je tak 5-6hodin (což je i tak dostačující). Matný display je úplně mega. Mám doma ještě herní noteobook s lesklým displayem a je to velký rozdíl.
Eee 1005HA je parádní stroj

_________________
ASUS Eee 1005HA-V White / Windows 7
MSI GX620


čtv 29.10.2009, 11:21
Profil

Registrován: 06/2009
Příspěvky: 91
Příspěvek Re: eee 1005HA
Musím obnovit tuhle diskuzi, protože jsem nešťastnou náhodou (krádež tašky ze zamčeného auta, bez známek vniknutí) přišel o svoje milovaný éčko :( Typ 1000HE se už bohužel neprodává, takže budu muset sáhnout do novějších modelů. 1005HA pak vypadá jako jediný kousek, jehož chybičky bych byl ochoten překousnout a dokonce nabízí i lepší výdrž. Ale měl bych dotaz na majitele... má lesklý nebo matný displej? Všude se píše něco jinýho a a lesklý displej je ústupek, který fakt podstoupit nechci :? Jenže pak už by nebylo pořádně kde vybírat, většina má buď lesklý displej nebo katastrofální výdrž na baterku. Někteří netbookoví borci dokonce zvládají obě neřesti najednou :mrgreen:

_________________
ASUS EEE 1000HE - tenhle drak fakt stojí za to ;)


úte 15.12.2009, 1:49
Profil

Registrován: 01/2010
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: eee 1005HA
Pořídil jsem si 1005HA s W7 start, tam je displej matový. V Asusu mi řekli, že 1005 mají matové, ale viděl jsem v CZC vedle sebe dvě 1005ky a jedne byl matový a druhý s lesklým displejem. Původně jsem chtěl spíš ten lesklý, protože si myslím, že fotky jsou na lesklém lepší, ale nakonec jsem volil výdrž a ta rozhodla. Mám to s 250gb diskem a je zjevné, že je několik verzí, ale těžko to rozeznávat. Rozhodně se vyplatí 250gb, protože je rozdíl jen asi 400,-Kč. Výdrž by měla být 10,5h, takže když se odečtou tak 2h, tak by to měl být snad reál, ale nevím. Mě se zdá, že po prvním nabití to vydželo kolem 9h a to jsem byl v procesu instalací a tak, takže při zátěži, ale například dnes, cca po 3 nabití to vypadá na max 6h, což mě docela připadá divný, zdá se mi to málo. Ale uvidím, čas ukáže.
Také jsem tam hlavně dal plné W7, protože ty W7Start jsou naprosto šílené, ale o tom se dost píše, že jsou nic moc.
Má už také někdo další 1005HA s delší výdrží? Zajímají mě poznatky. Případně kdo instaloval nově, co tam dal a co ne, protože spousty věcí co tam má Asus jsou naprosto zbytečné.

_________________
Asus Eee PC 1005HA 2gb RAM, Windows 7 Ultimate CZ


sob 09.1.2010, 14:27
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu