Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 11:53



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Program na sledování TV 
Autor Zpráva

Registrován: 08/2009
Příspěvky: 26
Příspěvek Program na sledování TV
ahoj, sháním nějaký program, ve ktrerém bych mohl sledovat v eee tv aniž bych potřeboval tv tuner, nevím totiž jak připojím eee ke kabelu antény.


stř 26.8.2009, 13:06
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 413
Bydliště: NSA
Příspěvek Re: Program na sledování TV
Třeba jako "VytvarimeProVasRealTimeVysilaniOffline.exe" ?
Ten je vážně dobrej, chytneš na něj TV i v lese a úplně normálně bez antény...
Stahuj z http://JsemTele.cz/TVOffLine.aspx :lol:

Teď vážně, jediná možnost bez tuneru je buď nějakej externí tuner, ale to bys zas musel do EEE montovat AV vstup a to je z bláta do louže nebo pak jedině přes internet, ale co se týče českých kanálů, moc pokoukiáníčko to zatím neni, chytíš snad jen českou televizi v mizerné kvalitě, navíc u netbooku se předpokládá net přes WiFi a to asi žádná rychlost moc nebude...

http://jnp.zive.cz/Clanky/Internet-a-te ... fault.aspx

_________________
* EEE PC 901 Green


stř 26.8.2009, 13:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 02/2009
Příspěvky: 118
Příspěvek Re: Program na sledování TV
Mroj: Sorry, ale proc by montoval do Eee AV vstup, kdyz by pouzil externi tuner? Ten ma snad AV vstup na sobe a externi znamena vne, venku, mimo Eee, ne uvnitr.

xman: Pokud je pozadavek bez tuneru, myslen jinak, nez pouzitim tuneru, byt externiho, tak jedine pres internet. Program pro pristup na internet je treba Firefox, Opera, Internet Explorer,... Jinak primo pro prehravani streamovaneho videa pouzij treba WindowsMediaPlayer, VideoLan Player (VLC),...

Pokud jsi myslel proste jak na Eee sledovat TV, kdyz nema zadny tuner, tak si kup nejaky do USB, je to vcetne programu. Nejake TV tunery do USB se tu jiz resily, hledej.


stř 26.8.2009, 15:19
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 413
Bydliště: NSA
Příspěvek Re: Program na sledování TV
Myslel jsem jako pouštět do EEE už zpracované video... Dělal jsem to tak 2 roky na desktopu... Tunerem mi bylo staré vidoe co už nepřehrávalo ani kazety... Proč bych tak nemoh mít TV, když AV vstup jsme v compu tenkrát měl a video stejně k ničemu nebylo. Prostě jsem jen zapl video, pustil si na něm třeba Primu a v PC přes Stream prográmek otevřel AV vstup a byla pohoda. U EEE je to totální kravina, ale zmínit to jako možnost jsem musel.

XMan píše, že TV tuner nechce - prostě nechce zaplatit ani korunu (byť za USB verzi) a mít v EEE v (v lese) TV...

Pak je jedinou možností opravdu jen internet...

http://www.zapni.tv/

_________________
* EEE PC 901 Green


stř 26.8.2009, 15:32
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 08/2009
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: Program na sledování TV
Naprosto jednoduše USB DVB-T tuner Emtec a jeho programové vybavení Presto PVR. Za šest stovek !! v pohodě.


pát 28.8.2009, 20:25
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu