Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 14:52



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 bluetooth myš - výdrž? 
Autor Zpráva

Registrován: 07/2009
Příspěvky: 18
Příspěvek bluetooth myš - výdrž?
Zdravím,
přemýšlím jakou myš koupit k Eečku..a spíš řešim jestli má smysl kupovat bezdrátovou - zda nemáte zkušenost, jak provoz myši sníží výdrž baterky pokud máte USB dongle .. myši s HID mi přišli zatim zbytečně drahý (co jsem našel).


stř 12.8.2009, 20:01
Profil

Registrován: 06/2009
Příspěvky: 91
Příspěvek Re: bluetooth myš - výdrž?
Fak ti ten drát tak vadí? Já momentálně používám Genius Netscroll mini traveller a je to skvělá myška. Hlavně je ale oproti normálním myším hrozně malá, což je paradoxně docela plus. Teď už mi vždycky přijde hrozně nepřirozený používat standardní obr-myš :D
Na baterky asi výdrž nebude špatná, ale přece jenom bys je musel občas vyměnit. Co jsem měl čest se starší bezdrátovkou, tak mi přišla hrozně nepřesná, ale to už teď asi vychytali...

_________________
ASUS EEE 1000HE - tenhle drak fakt stojí za to ;)


stř 12.8.2009, 21:01
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 08/2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Varnsdorf
Příspěvek Re: bluetooth myš - výdrž?
tak přesně tu myšku co má Karlos mám taky...běžela jsem pro ní v sobotu v půl dvanáctý do obchodu--maj do dvanácti *1114* poté, co mi v nové bezdrátové malé myši došly baterky.To mě tak vytočilo že bezdrát nechci ani vidět. Tahle myška je super a fakt se k prckovi hodí, pokud cestuješ tak ti zabere míň místa než mobil.
Nehledě na to že jako ženská jsem si propočítala finance *71* po 6ti týdnech jsem kupovala baterky, kus za 23. Za tuhle super myšku jsem dala 179, takže když nemusím kupovat baterky, mám ji za půl roku zaplacenou *4286*

_________________
úsměv nic nestojí,ale nas.re tolik lidí,že stojí za to, si ho udržet


stř 12.8.2009, 21:24
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 08/2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Varnsdorf
Příspěvek Re: bluetooth myš - výdrž?
Obrázek

_________________
úsměv nic nestojí,ale nas.re tolik lidí,že stojí za to, si ho udržet


stř 12.8.2009, 21:25
Profil

Registrován: 07/2009
Příspěvky: 18
Příspěvek Re: bluetooth myš - výdrž?
Právě že bych kdyžtak stejnak používal nabíjecí baterky, ale čim dál víc uvažuju o té drátové, ale chtěl sem vědět jakej je rozdíl s tou spotřebou i:)

A jakpak se vám zdá ten "roler" na drát? Na jednu stranu mi to přijde jako bezva nápad, ale nevim jak tomu mam věřit.

To mařenka: to na obrázku je micro a ne mini ne?

Se budu muset podívat někde v obchodě jak to je veliký - nerad bych ruku občas "ničil" dlouhym používáním.


stř 12.8.2009, 21:37
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 02/2009
Příspěvky: 118
Příspěvek Re: bluetooth myš - výdrž?
Koupil jsme si BT mys od Microsoftu (konkretne 8000 s prezenterem). Bratru kolem 2 litru, takze trochu dost draha. Kupodivu, pres svou malost, se pomerne pohodlne pouziva (pouzivam i cely den v praci). Prastary nabijeci baterky mi v ni vydrzi tak mesic (obcas ji zapomenu vypnout) a kdyz dojde, mam v praci dratovou a doma holt pouziju touchpad. Prestoze optika, tak nastesti diky baterkam neco vazi. POZOR - nepodarilo se mi ji s Eee 901 sparovat!

Kazdopadne jinou dratovu mys - malou "notebookovou" jsem venoval zene, protoze se s tak malym kramem proste delat neda (i kdyz vyse uvedene potvrzuje vyjimku).

Moje postrehy ze shaneni BT mysi:
- Je problem sehnat slusnou BT mys. Rada vyrobcu si mysli, ze BT = k notebooku = co nejmensi (kreteni).
- Rozhodne vyzkouset sparovani. Eee 901 ma asi nejaky debilni SW a nepodarilo se mi tu mys pripojit jinak, nez s puvodnim adapterem. Na druhem notebuku, pres jiny BT adapter od MSI to slo v pohode, takze pouziti originalniho BT adapteru od MS neni podminkou.
- Doporucuji si mys radne osahat, zvlaste pouzivate-li ji delsi dobu v kuse. Jakozto obouruk potrebuju mys pravo/levo-rukou, coz mi vyber jste vice komplikovalo. Ciste levoruka se snad ani neda sehnat.
- Vyzkousejte si mys zapnutou s notebookem, at vidite, jak vam vyhovuje jeji citlivost. Nekdo nesnese rychlou, jiny pomalou. Ne vsechno se da vyresit nastavenim v systemu.
- Bezdrat je bezdrat, ale nekdy mam pocit, jako bych musel "dukladneji kliknout" (asi ne moc kratce, mozna ze ke konci baterek je mys mene citliva).

edit: Jako obcas me drat pekne vytaci. To kdyz se nechce poddat a plete se po stole, taha mi za mys a pod. Pri predstave toho rolovatka na kabilku jeste tencim, nez maji bezne mysky, se mi jezi chlupy v zatylku. Ale proti gustu...


stř 12.8.2009, 23:09
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 08/2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Varnsdorf
Příspěvek Re: bluetooth myš - výdrž?
tak to se omlouvám, máš pravdu, je to mikro :-). S rolerem jsem už jednu myš měla, odešel za rok a půl, vyškubnul se v myši asi, prostě se to chovalo jako když se ti zlomí drátek ve sluchátkách...v nějaký poloze to jde, v nějaký ne. ale co se týče rollování, tak to funguje, nezamotává se to a drží na délce kablíku jakou si vybereš.
mě bezdrátovka vadila i kvůli váze.

_________________
úsměv nic nestojí,ale nas.re tolik lidí,že stojí za to, si ho udržet


stř 12.8.2009, 23:12
Profil

Registrován: 07/2009
Příspěvky: 18
Příspěvek Re: bluetooth myš - výdrž?
Tak Microsoftí myši mi přijde, že maj doobrou ergonomii i co se týče těch malinkejch, ale ta cena mi za myši už přijde trochu moc - zvlášť v porovnání s cenou Eečka ;)

Právě že když vidim uplně ty malý tak nevim jak se to má vlastně držet - ale když nemá člověk největší ruku tak to musí vyhovovat :)

hledám takovej velikostní střed a neni to nejlehčí:/ a možná už raději bez toho roleru, ale přeci jen tu drátovou ... ta Genius Mini Traveler se zatim jeví jako dobrý kompromis


čtv 13.8.2009, 9:17
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 08/2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Varnsdorf
Příspěvek Re: bluetooth myš - výdrž?
tu mikro držím vlastně jenom v prstech, a to po paření hry pak vypadá tak, že mám spodek dlaně červenej a ošoupanej *3* *3* *3*

_________________
úsměv nic nestojí,ale nas.re tolik lidí,že stojí za to, si ho udržet


čtv 13.8.2009, 12:36
Profil

Registrován: 06/2009
Příspěvky: 91
Příspěvek Re: bluetooth myš - výdrž?
Tak já svoji mini geniusku schrastil doma, protože ji nikdo nepoužíval a ležela chudák ladem :) Ale kdyby dosloužila, tak hned kupuju "novější" model, je to fakt super kompromis mezi ovladatelností a velikostí. Navíc za tu cenu...

_________________
ASUS EEE 1000HE - tenhle drak fakt stojí za to ;)


čtv 13.8.2009, 13:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu