Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 18:50



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 instalace Win XP 
Autor Zpráva

Registrován: 04/2008
Příspěvky: 2
Příspěvek instalace Win XP
Zdravim všechny.

Uvažuji o koupi EEE. Nemohl byste mi někdo popsat, jak je složitá instalace XPéček a co k tomu potřebuju? Dále mě zajímá, jestli se tam dá taky dostat Office? Díky.


stř 02.4.2008, 8:16
Profil

Registrován: 03/2008
Příspěvky: 52
Příspěvek Re: instalace Win XP
No z me zkusenosti hodne zalezi, zda se win bude instalovat na interni SSD kartu nebo na externi SD kartu. Na interni kartu probiha instalace naprosto bez problemu s neupravenym windowsem. Budes potrebovat externi USB mechaniku (cdrom nebo DVD) popr. s troskou zrucnosti lze externi mechaniku nahradit 1GB USB flashkou. Instalace je naprosto bez problemu...

Pokud by se jednalo o instalaci na externi SD kartu, budes potrebovat to samy, ale navic jeste dost PC zkusenosti a HODNE PEVNE NERVY. Ja to po asi 30. pokusu a 25 vypalenych CD vzdal a ted mam Win na interni SSD karte...

Ale celkove bych se toho nebal, jestli budes potrebovat poradit, muzes se tu kdykoliv na me nebo na ostatni obratit. Vsichni jsou tu vstricni...


stř 02.4.2008, 8:23
Profil

Registrován: 03/2008
Příspěvky: 52
Příspěvek Re: instalace Win XP
Co se office tyce, tak plati to samy a v pripade, ze uz tam je win, tak staci opravdu jen USB flashka nebo ctecka SD karet... Nicmene ja treba pouzivam office2007 portable, coz znamena zadna instalace - pouze nakopiruju na SD kartu a spustim a beha to fakt paradne!!! Doporucuju...

Resp. vetsinu softu v eee mam portable, da se sehnat fakt skoro vse - od her pocinaje, pres office, winrar, browser a nastroji na spravu linuxu konce...


stř 02.4.2008, 8:26
Profil

Registrován: 04/2008
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: instalace Win XP
Díky moc!!!!!!

Ještě se zeptám - existují i Office 2003 v portable? Nějak jsem se s těmi 2007 nezžil...

Jinak samozřejmě bych instaloval "dovnitř" až klasické soubory apod. bych dával na externí paměť.

Jinak se ještě zeptám - kolik asi zaberou místa XPčka a nějaké Office? Kde by se daly ty Office portable sehnat a jestli na nich pujdou normálně spustit a upravovat soubory z klasických Office?

Ještě jednou díky za tvojí předchozí rychlou odpověď.

PS: můžete i někdo doporučit, kde nejlépe EEE koupit? Dá se vůbec sehnat verze s 8GB?


stř 02.4.2008, 8:48
Profil

Registrován: 03/2008
Příspěvky: 52
Příspěvek Re: instalace Win XP
Ano, i office 2003 existuji v portable verzi. Nicmene nenasel jsem ani verzi 2003 ani 2007 v cestine... Vsechny verze portable office jsem nasel v anglictine...

Co se tyce tech portable office, tak ty klidne muzes dat i na externi SD (ja to tak mam, ponevadz mam 2G verzi a interni disk je tak sotva na WinXP).

Jinak ma instalace:
WinXP Pro SP2 nlited + + všechny ovladače + všechny aktualizace + IE7 + WMP11 = 1GB + možnost hibernace na 512 RAM = 500 MB = jsem na nějakých 1600 MB na interním disku...

A zbytek na externím SD disku (konrétně office 2007 portable maj tusim neco okolo 600MB).

Ano, portable verze jsou lepsi (osobni nazor) nez klasicka instalace. Chovaji se naprosto stejne, lze v nich pracovat naprosto stejne, jen startuji asi o 2s dele. No a musi se rucne nastavit asociace souboru (aby se ti pri poklepani na soubor samy spustily, ale to je otazka 2minut a hotovo).
Fakt portable doporucuji...


stř 02.4.2008, 10:00
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu