Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 14:16



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 1000H XP Support DVD 
Autor Zpráva

Registrován: 12/2008
Příspěvky: 5
Příspěvek 1000H XP Support DVD
Ahoj, koupil jsem pritelkyni 1000h v Polsku, ponevadz jsem ji chtel splnit tu zelenou barvu, ktera v Cechach proste neni. Prodavac me ujistoval, ze XP dodane s notebookem pujdou pocestit. Zjistuju ale, ze s polskym recovery DVD to nepujde.

Nemohl byste mi nekdo prosim nahrat iso ceskeho DVD dodavaneho s 1000h? Mozna by stacil pouze ghost image EEEPCAH.GHO v recovery adresari, cca 2,7gb.

Predem dekuju za rychlou odezvu, je mi blby, ze je darek nevyuzity,
e-k1lek

PS: Myslim, ze by to pomohlo vsem, kteri si ntb z nejakeho duvodu nemohli zakoupit v Cechach.


pát 26.12.2008, 18:54
Profil

Registrován: 07/2008
Příspěvky: 273
Příspěvek Re: 1000H XP Support DVD
Jenže na české winXP ti pravděpodobně nebude fungovat orig. polský serial number (možná ano, nemám to vyzkoušené, ale německé sn nefunguje, tak předpokládám, že polské taky fungovat nebude).

a nějaké crack/warez věci se tu netrpí.

_________________
Apple Macbook black 13,3" C2D 2,4GHz, 4GB RAM, 320GB HDD MacOS X 1.6 Snow Leopard
HP Pavillion Dv5-1199ec: C2D 8400, 4GB RAM, GF9600 GT, 320GB Windows 7 RC CZ.


pát 26.12.2008, 19:13
Profil

Registrován: 12/2008
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: 1000H XP Support DVD
MobyDick, diky za rychlou reakci. Duvod proc pisu sem je, ze o warez zajem nemam. Polske XP mam legalne koupene a prijde mi skoda klic nevyuzit. I kdyz pises, ze nemecky klic pouzit nesel, rad bych mel jistotu a vyzkousel svuj v ceskem OS. Utility a drivery jsou na polskem dvd i v cestine.

U EEE Linuxu je zmena jazyka zalezitost dvou banalnich kroku. XP to silene hrotej, sice to neni nemozne (zmenou v registrech a instalaci CZ SP), ale ani ne kompletni (stale zustavaji stopy po Polstine).

Prosim o pomoc (treba formou SZ), pokud to vyjde, budu mit legalni XP, pokud ne, vezmou si odchazejici XP jednu nevyuzitou licenci s sebou.


pát 26.12.2008, 19:29
Profil

Registrován: 12/2008
Příspěvky: 63
Příspěvek Re: 1000H XP Support DVD
Zkoušel jsi vyměnit MUI za českou? Čistě teoreticky je to taky porušení licenčních podmínek, ale prakticky....? ;-)

_________________
Eee PC 1000H


pát 26.12.2008, 20:21
Profil

Registrován: 12/2008
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: 1000H XP Support DVD
Mr. Spock, diky za tip. Vypada to ale, ze MUI jde nabalit pouze na anglicky OS a navic neni podporovan Home edici, pro kterou mam licenci.

http://www.microsoft.com/globaldev/DrIn ... x#MUIques1

Opravdu by se nenasel nikdo, kdo by mi udelal kopii?


pát 26.12.2008, 20:43
Profil

Registrován: 11/2008
Příspěvky: 24
Příspěvek Re: 1000H XP Support DVD
No nevim, podle mne by ten serial mel sednout, ale take by mne to zajimalo takže to mužeme vyzkoušet, záleží odkud jsi, pokud z Prahy tak v práci budu až 29 a tam mám také to cd. Ozvi se na email roman.masek@seznam.cz


pát 26.12.2008, 20:50
Profil

Registrován: 12/2008
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: 1000H XP Support DVD
romanm2103, dekuju za ochotu a vsem za tipy. Email poslan. Dam vedet, jak to dopadlo.


pát 26.12.2008, 21:03
Profil

Registrován: 12/2008
Příspěvky: 63
Příspěvek Re: 1000H XP Support DVD
MUI by měl fungovat na Home, jinak bych ti to nepsal, ale o výlučnosti ENG verze jsem nevěděl.

_________________
Eee PC 1000H


pát 26.12.2008, 22:26
Profil

Registrován: 12/2008
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: 1000H XP Support DVD
Tak to funguje! Seriovy klic z polskych Windows XP Home ULCPC dodavanych s 1000h zafungoval v ceskych XP.

Ve zkratce jsem vzal v polsku koupeny Asus EEE 1000h a preinstaloval ho ceskym recovery DVD.
Postup obnoveni z dodavaneho DVD za pouziti USB je zde: http://myeeeguides.wordpress.com/2008/1 ... ash-drive/
Pote jsem touto utilitou od Microsoftu: http://www.microsoft.com/genuine/selfhe ... tions.aspx zaktualizoval seriove cislo z Polske licence Windows. Nasledna online aktivace u Microsoftu probehla bez problemu. Verim, ze nedoslo k realne ujme u zadne ze stran a ze by mi Asus tak jako tak CZ DVD (po dlouhych peripetiich) poskytl.

Predchozi zmena jazyka pomoci instalace CZ SP3 nebyla totiz 100% a MUI neni v XP Home a neanglickych verzich oficialne podporovan.

Dekuju Romanovi za poskytnute CZ recovery DVD a mimoradnou ochotu a duveru! Mr.Spockovi za linky na MUI.

Pro info: Notebook jsem koupil v Polsku pro svou pritelkyni, kvuli zelene barve, ktera se v CR nedistribuuje. Byl v Polsku o 1000CZK levnejsi, ale vysledna cena byla o 1000CZK vyssi (bankovni poplatky, postovne a spoustu zarizovani). Notebook mel ale v zakladu 2GB ram.


úte 30.12.2008, 3:37
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu