Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 15:57



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 112 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další
 Windows 7 
Autor Zpráva

Registrován: 09/2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: Windows 7
Panebože, jde na tomhle typu fóra zavést fičůra "Blokovat" jako má třeba ABCLinuxu ?
Po přetrpění tohohle vlákna mám prvního adepta ...


stř 19.11.2008, 21:01
Profil

Registrován: 08/2008
Příspěvky: 62
Příspěvek Re: Windows 7
druhého:-D


stř 19.11.2008, 21:03
Profil

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Windows 7
Ukaž mi, kde já mám ve svých příspěvcích 1 Gb? Používám 2 Gb (což jsi psal ty) a říkám ti, že bych to nechtěl, že já bych raději GB. Tedy, já to nemám špatně, zkus si to po mě přečíst ještě třikrát, možná pochopíš.
Mimochodem, prosím, jestli nejsi Čech, ale jsi Slovák, piš slovensky. Pokud jsi jiné národnosti, pak to beru (a tvou češtinu budu muset přetrpět).


stř 19.11.2008, 21:21
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 02/2008
Příspěvky: 34
Příspěvek Re: Windows 7
Držte se tématu a chovejte se jako lidi :!:


stř 19.11.2008, 21:23
Profil

Registrován: 08/2008
Příspěvky: 62
Příspěvek Re: Windows 7
UrsusLuin: možná možná ty si hlavně přečti to stěma bajtama;) já se už tady stebou nebudu hádat jen kvuli velkému a malému písmenu, asi existujou překlepy, ale jo widle 7 počkejte si:-D


Naposledy upravil Admin dne stř 19.11.2008, 22:07, celkově upraveno 1

Necitujte předcházející příspěvek!



stř 19.11.2008, 21:39
Profil

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 700
Příspěvek Re: Windows 7
Olalá,to se nám to téma rozjelo. :-)

No,HOKu,omlouváš se,že nejsi ČECH,ale ty jsi ČECH jak poleno,jen bohužel česky neumíš.Ale to je v klidu,to je současný generační problém.Bohužel.

Ty URSUS,nenapsal bych to lépe.

Já nebudu reagovat na vše ,co tady HOK naplácal.Protiřečí si v jedné větě třikrát do kříže.Víš,HOKu,pro tvou informaci,bude mi 38 a stavbou,instalacemi a testováním hardwaru se aktivně hodně zabývám cca 13 let.VĚŘ mi,že já opravdu VÍM,o čem mluvím.Vypíchnu jen to,že Win98 byl opravdu asi nejblbější OS od Microsoftu(kterýžto ty chválíš).KDYŽ UŽ,tak 98SE,byl o mnoho lepší,ale furt divný.XPčka jsou asi nejlepší,co zatím MS vypustil,ale taky je už vylepšuje asi 7 let.Musí to být někde vidět.S MAC OS zkušenost nemám žádnou,nehaním.Zrovna tak,jak neříkám,že LINUX je špatný.O kompatibilitě softwaru a hardwaru s Linuxem ovšem polemiku nepovedeme,že ne?
Já jsem Linux nainstaloval,zjistil realitu a odinstaloval.Tlapu snad někde,že stojí za h....?

Mimochodem,pořád jsi mi sem nenapsal,v čem je VISTA špatná.Ale ty to sem asi nenapíšeš,že?Protože to,že je VISTA špatná sis asi přečetl někde na webu,tak to trousíš dále.Nainstaloval sis nějakou cracklou verzi,která ti nejela a proto je špatná.
Máme doma 5notebooků,počinaje dvoujádrem podobným tvému,konče eee701.Na dvou z nich jede VISTA jak švýcarské hodinky,na zbytku XP.Nemám problém.

_________________
Acer Aspire One D150.Atom N280 1,66GHz,2GB RAM-Kingston HyperX,160GB HDD.Eee 901,SSD 32 GB Runcore,2 GB RAM-Kingston HyperX.Archos 5 Internet Tablet.


stř 19.11.2008, 21:56
Profil

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 700
Příspěvek Re: Windows 7
HOK NAPSAL:

no tak vono pokavad umíš taktovat tak ti to je jedno

Jasně,synu,tak teď se nám konečně otevřely oči.My to všechno přetaktujem,ale co když nám pak ty počítače budou lítat půl metrů nad poličkou? Máš na to nějaký recept,jak to ukočírovat?

BTW,když jsi takový machr.Takový Celeron 667,který se měl původně značit (a chodit) 666,ale Intel to tak nechtěl,protože 666 je číslo ď.....,chodil stabilně po přetaktování na jaké frekvenci? Intel přece vůbec nestíhá na AMD,píšeš.To jsou zase takové naše "fičury",kteří fakt víme,o čem mluvíme.

_________________
Acer Aspire One D150.Atom N280 1,66GHz,2GB RAM-Kingston HyperX,160GB HDD.Eee 901,SSD 32 GB Runcore,2 GB RAM-Kingston HyperX.Archos 5 Internet Tablet.


stř 19.11.2008, 22:39
Profil

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Windows 7
Kéž by neznalost češtiny byl jenom generační problém. Mně je 21, ale když vidím, co dokáží někteří lidi vypustit z úst (potažmo na netu z ruk), tak je mi špatně.

Koukám, že hok moji narážku na byty a bity stále nepochopil, ach jo.

A administratorovi se omlouvám, už se budu držet tématu.

Tedy k tématu. Osobně používám už půl roku Visty (byly k notebooku, tak jsem je zkusil a přestože v Home verzi mám problém s některými síťovými prvky, celkově mě, vzhledem k masáži z netu, dosti mile překvapily). Co se týče Win 7, pak je jasné, že se nebude dít to, co u win XP > win Vista. A to sice, že by napsali celé jádro znovu. To se jim u Vist neosvědčilo. Uživatel chce minimum inovací a maximální kompatibilitu (v podstatě nechce nový os, ale firma musí být z něčeho živa). Pokud win 7 budou jakými si vylepšenými Vistami s více user-friendly rozhraním a ovládáním, jak slibují, pak to bude poměrně blbuvzdorný os, který neuspokojí pokročilejšího uživatele. Nicméně obyčejnému zákazníkovi (čti ten, který pro reinstal os musí do servisu) by se mohly líbit.
Osobně jsem zvědavý docela na nové slibované funkce Games for Windows a Microsoftí obdobu Steamu, na který dříve nadával.


stř 19.11.2008, 22:57
Profil

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 700
Příspěvek Re: Windows 7
Vista má pár "problémů".

Za prvé,BLBUVZDORNOST.To se skalním borcům nelíbí.Vista se furt na něco ptá.Ano,ptá,ale to je ono.Troufnu si říct,že OS jsem nainstaloval v řádu stovek,a byly i počítače,kde to trvalo i tři dny-drivery,apod.,ale z vlastní zkušenosti vím,že 80% lidí si OS dodrbe samo.PROTO se ta Vista na vše ptá,aby byla BLBUVZDORNÁ.To se nelíbí "odborníkům".Kluci,to jde všechno vypnout a poladit.

Za druhé.V dobách uvedení XPček jsme na ně nadávali.CO TO JE PRO BOHA?Vždyť mě to nechodí na 64 RAM a 266 celeronu !!!! Ať si to strčí.....Teď většina lidí řve,že Vista je k ničemu.Ale zase vím,že 70% lidí to cpe na 1 GHz+0,5-1 GB RAMky.To je TO SAMÉ.Promiň HOKu,ty ne,ty máš komp dobrej.

Za třetí.Microsoft DLOUHO upozorňoval na příchod nového OS.Jenže výrobci hardwaru zaspali s vývojem driverů.To je obecně známá věc a realita.

Znovu říkám.Vista je stabilní a dobrý OS.Pravda trošku náročnější na HW,ale je to tak.Ale není možno 10 let udržet hardwarovou náročnost na stejné úrovni.VÍM,v čem mě Vista vadí a kde má podle mě slabiny.Ale těch plusů je tolik,že jsem ochoten ty mínusy smáznout.

A furt jsem se ještě od HOKa nedozvěděl,v čem je ta Vista špatná.Kde je problém ve Vistě tak zásadní,že je k ničemu?Nechodí tam nějaký program?Fajn,to je normální,na Linuxu jich nechodí tisíce.Nebo kde je zásadní problém,že se pobliju?U mě doma Vista šlape,jak hodinky.Plusů mohu uvést hodně.Mínusy bych chtěl slyšet od HOKa.

_________________
Acer Aspire One D150.Atom N280 1,66GHz,2GB RAM-Kingston HyperX,160GB HDD.Eee 901,SSD 32 GB Runcore,2 GB RAM-Kingston HyperX.Archos 5 Internet Tablet.


stř 19.11.2008, 23:24
Profil

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Windows 7
Krásně řečeno. Kdo není blb, ten si dokáže Visty poladit, kdo je, ten se setká s blbuvzdorností. Ostatně, jak si upravit Visty k obrazu svému - na to doporučuji seriál o Vistách na PC Tuningu.
To s těmi XP si taky pamatuju. Docela sranda.

A co mi vadí na Vistě? Špatná práce v síti (ale to je tím, že mám home). A co nerozchodím? Jediný kus hw - usb dvb-t tuner - je to starší kousek a není na néj už podpora. Jeho soft si nerozumí s Direct 10.

Jinak v prvních dnech bude uživatele vytáčet to, že všechno je trošku někde jinde, než byl zvyklý. Po pár dnech ale bude muset uznat, že je to uděláno sofistikovaněji a lépe než v xp (jen v xp už si na to za ta léta zvykl).

Souhlasím s tím, že je ten systém stabilní - ani jeden pád za půl roku, to už o něčem svědčí. O tom jsme si u win98 mohli nechat zdát (o winME ani nemluvě).


stř 19.11.2008, 23:47
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 112 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu