Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29.3.2024, 0:51



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Nedostupnost tohoto fóra 
Autor Zpráva

Registrován: 08/2008
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha/Prešov
Příspěvek Re: Nedostupnost tohoto fóra
S474N: Isteze mas pravdu. Nie som dlhorocny clenom tohoto fora a vobec majitelom eeecka som iba zopar mesiacov takze ani nemozem mat vela prispevkov v ktorych by clovek ako ty ocenil jeden z mojich prispevkov na tomto fore.
Ale kedze mam zaujem na fungovani podobnych diskusnych for na nezavislej baze a kedze dost casto tu som, sledujem dianie a ked je relevantna otazka na ktoru viem relevantnu odpoved tak odpoviem a tak som nadhodil konkretne otazky na ktore mi moze niekto odpovedat a nemusi.

Ide mi o to, ze ak by boli veci transparentnejsie, tak sa nebranim sponzorovat hocijaky nezavisly web projekt ktory ma zaujme.
Ak bude ochota od vlastnikov, tak konkretne veci mozeme rozobrat v emailoch a ak nie tak sa aj tak nic nedeje - svet sa bude tocit dalej :). Takze mier.

_________________
EeePC 901 black 2GB Ram +WinXP & Slax (SSD 4+8GB)
+16GB SDHC Adata class6 +4GB USB Key OCZ Turbo +Nokia GPRS/Edge


sob 27.9.2008, 21:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Gold Sponzor
Gold Sponzor

Registrován: 08/2008
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Nedostupnost tohoto fóra
Ale no tak, přece se tu nebudeme kočkovat. Chápu námitky obou a chci k tomu říci jenom tolik: taky nepíšu příspěvky, ale protože mi tohle forum hodně pomohlo tak jsem přispěl, a za druhé: pochybuju že někdo kdo se obětuje a věnuje svůj čas tvorbě toho fora by dokázal zneužít peníze, které dostane od sponzorů.To mi prostě nejde dohromady. Takže opravdu mír *14*

_________________
Asus EEE 701 4G+16g SDHC + win xp _office 2007


sob 27.9.2008, 22:20
Profil

Registrován: 08/2008
Příspěvky: 11
Příspěvek Re: Nedostupnost tohoto fóra
Presne muj pripad, tohle forum uz mi mnohokrat pomohlo. Povazuju se za hodne paranoidniho v mnoha smerech, ale tady to neocekavam, tj. prispeju a rad.


ned 28.9.2008, 12:37
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 02/2008
Příspěvky: 34
Příspěvek Re: Nedostupnost tohoto fóra
Děkujeme všem za jejich názory. V každém případě jsme otevřeni diskuzi a existence tohoto tématu je toho dozajista i jasným důkazem. Předem bychom chtěli rozhodně zdůraznit, že příspěvky na chod fóra jsou opravdu dobrovolné a příchozí platby budou využity výhradně na chod fóra. Samozřejmě zde můžeme všichni navzájem polemizovat, zdali uvedené využití prostředků na fórum je pravda nebo ne, ale co by tím kdo získal? Fórum je koncipováno pro lidi a bez lidí stejně nikde nebude. Stejně tak nikde nebude, když nebude fungovat po technické stránce, protože jak jinak by se mohly vyměňovat rady a zkušenosti?

A zamyšlení nakonec, není lepší vyplnit svůj čas například opravdu aktivním se zapojením do celé věci, například formou psaní článků nebo aktivní pomoc ostatním zde, než řešením uměle vyvolaných věcí, které nikam nevedou?


ned 28.9.2008, 21:59
Profil
Gold Sponzor
Gold Sponzor

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Decin
Příspěvek Re: Nedostupnost tohoto fóra
Tak jsem zareagoval taktez na toto vlakno a "trosku" jsem Vam cmrdnul na ucet. Doufam, ze to bude ku prospechu nasi Vasi veci a ostatni misto planych reci take "tou trochou do mlyna" take prispeji. Dekuji Vam za nadseni,ktere venujete tomuto komunitnimu webu a slibuji,ze sve eecko znovu rozeberu a nafotim ten desnej bastl , kterej jsem v nem spachal, byt by to bylo jen pro usmani a ne pro profesionalni tvurci praci a nekde v tomto foru zminovany "tunning" ;) Vas BlackM


stř 22.10.2008, 22:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu