Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 13:17



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 901 nebo 1000h??? 
Autor Zpráva

Registrován: 09/2008
Příspěvky: 25
Příspěvek 901 nebo 1000h???
Zdravím mám takové dilema uvažuju nad koupí jednoho z těchto dvou eeeček a řeším trošku dilema - rozdíl v ceně mezi těmato 2ma netbookama je necelý litr a nevím prostě který by byl pro mě lepší.. používal bych ho hlavně na koukání na filmy na cestách a občasné hraní jednoduchých her - na to by se víc hodila 1000ka (má velký disk) ale na druhou stranu je docela velká - rozdíl v displayi je jeden palec což by se dalo v klidu přežít psát umím všemi deseti takže bych si měl teoreticky zvyknout i na menší klávesnici u 901ky - ta má zase ssd disk ten by byl lepší pro mi občas rupne a mohl by mi třeba z půlmetru spadnout.... fakt nevím co zvolit

Důležitá je u mě dlouhá výdrž na baterku (filmy) - místo zas tak moc důležité není (mám 320gb WD harddisk + 8gb flash disk) tak nevím který z těchto dvou zvolit???


stř 10.9.2008, 11:16
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 02/2008
Příspěvky: 921
Bydliště: mám
Příspěvek Re: 901 nebo 1000h???
Ja mam teda porad 701, ale do budoucna pujdu urcite do 901. 1000h je dle meho nazoru uz zbytecne velka (tedy pro me, protoze hlavni notebook mam 12" a moc bych si nepomohl).

_________________
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."

Dell XPS Studio 13, HP Mini 5103, Apple iPad 16GB CZ


stř 10.9.2008, 12:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 09/2008
Příspěvky: 25
Příspěvek Re: 901 nebo 1000h???
můj hlavní book je klasická 15,4" 2roky starý acer aspire 3102wmli rozhodně si nemám na co stěžovat - veškeré moje požadavky plní až na mobilitu - proto je upoutaný na stole chladící podložkou s usb hubem .. stejně bude pro mě skok na 10" nebo 9" book docela velký jen nevím který si vybrat.. dokonce sem uvažoval o 904HD(i kvůli ceně) ale ta nemá ATOM tak nepřipadá v úvahu..


stř 10.9.2008, 12:22
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu