Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 17:47



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 CHYBA 0x0000007B 
Autor Zpráva

Registrován: 01/2013
Příspěvky: 3
Příspěvek CHYBA 0x0000007B
Ahojte, potrebujem pomoc z netbookom Asus EEE PC 1000H. Som vo Finsku ize ziadna ina odborna pomoc neprichadza do uvahy. Problem je ten ze pocitac pre odchodom do zahranicia bol preinstalovany, kedze predtym s nim boli problemy. Ked sme prisli do Finska kupili sme si internet ktory sa nachadza na USB-cku. Bolo potrebne ho zasunut a nainstalovat. A tu vznikla moja chyba. Prvy krat mi instalaciu ani nezaplo len pocitac zamrzol. Na druhy pokus instalaciu spustilo lenze po chvili nastala chyba opat zamrzol. A na treti pokus sa instalaia konecne podarila lenze v tom mi vyhodilo znamu modru OBRZOVKU SMRTI ai tak napol sekundy pocitac sa vypol a zapol sam s tym ze Windows uz nenabehol. Boli tam len moznosti ako byvavaju ked vypnete pocitac na tvrdo, cize Spustit Windows normalne alebo v nudzovom rezime alebo v nudzovom rezime cez intenet, atd. Kedsme vybrali akukolvek moznost sam sa vypol a zase zapol a vzdy sa to dostalo len po tuto obrazovku a toto dokazal robitaj hodinu dookola. Skusalisme aj tlacitko ktore je vsade spominane pre Asuse ako zachranne. Na to pocitac absolutne nereagoval. Tak som sa dala na bootovanie USB-cka a nasledovnu instalaciu Windowsu. Samozejme som musela v Biose nastavit aby mi toslo bootovat. Pekne mi spustilo modru obrazovaku s nazvom instalacia programu Windows. Dole v obrazovke nacitalo potrebne programy radice atd. Po nacitani vsetkych programov ked sa mala konecne zacat instalacia nabehla mi modra obrazovka a na nej napisane toto:

Byly zjisteny potize a system windows byl ukoncen, aby nedoslo k poskozeni pocitace.

Pokud je to po prve co vidite obrazovku s chybou zastaveni pocitace, restartuje pocitac.
Pokud se obrazovka objevi znovu, pokracujte temito kroky:

Zkontrolujte, zda v pocitaci nejsou viry. Odoberte vsechny nove nainstalovane jednotky
a radice pevnych disku. Zkontrolujte zda je pevny disk spravne konfigurovan a zakoncen.
Pomoci programu CHKDSK /F zkontrolujte poskozeni pevneho disku a pote restartujte pocitac.

Technicke informace:

*** STOP: 0x0000007B (0xF7A22524, 0xC0000034, 0x00000000, 0x00000000)

A tak uz neviem ako dalej skusila som cokolvek prosim vas o nejaku radu lebo som uz zufala.
Dakujem.


pon 28.1.2013, 22:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu