Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 20:09



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Čtečka otisků prstů do eee 1005HA, napojení usb hubu... 
Autor Zpráva

Registrován: 02/2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Únanov
Příspěvek Čtečka otisků prstů do eee 1005HA, napojení usb hubu...
Zdravím,

jakožto novopečenýho "éčkaře" by mě zajímalo pár věcí:

1) Zřejmě mi něco uniká, ale nechápu, proč všichni napojujete různý přídavný zařízení z konektoru kamery.
Mě by mnohem logičtější přišlo odpojit jedno USB, ke kontaktům připojit USB hub, jedno USB z hubu zapojit zpět do původního USB, přímo z baterky vyvést dráty, zenerovou diodou upravit napětí na potřebnou hodnotu a použít je jako napájení hubu a umožnit tím připojit i "těžší" zařízení...

2) Nevíte někdo, kde se dá koupit čtečka otisků prstů, která umožňuje přihlášení do Windows (konkrétně 7) a dá se nějakým způsobem integrovat do 1005HA ?
Ideální by byla asi flashka, ale zatím jsem nenašel takovou, která by výše uvedené splňovala.

3) Ony se tady celkově úpravy přímo pro 1005HA moc neřeší, že ?


ned 28.2.2010, 18:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 02/2009
Příspěvky: 118
Příspěvek Re: Čtečka otisků prstů do eee 1005HA, napojení usb hubu...
To bude tim, ze integrovana kamera je pripojena k desce konektorem, zatimco USB porty jsou do desky pripajeny, ne? Takze vytahnes kameru a pripojis hub. Kameru pichnes do hubu. Prodavaji se huby primo s patricnymi konektory. Nic se nemusi pajet, neni problem se zarukou. Akorat to napajeni je trosku problem, pokud je potreba.


úte 02.3.2010, 16:18
Profil

Registrován: 06/2009
Příspěvky: 156
Příspěvek Re: Čtečka otisků prstů do eee 1005HA, napojení usb hubu...
Vím, že je to starý příspěvek, ale nedá mi reagovat na tu pitomost se Zen. diodou a přímým napojením na bat. Zaprvé, stabilizace Zenerkou není nejlepší, má totiž vlatní odběr, navíc při přímém připojení by neustále bralo proud z baterie napájení USB a připojených zařízení i při vypnutém PC. Navíc bych tě chtěl vidět, jak to uděláš a co by to udělalo s elektronikou napájení...

Tak jen pro pořádek, ať se o tu hloupost někdo nepokouší...

_________________
Acer Aspire One D255, Intel Atom N450 1.66GHz, 1GB RAM, 160GB HDD, Intel GMA 3150 integrated graphics, Wi-Fi n, 3-cell battery


čtv 06.1.2011, 11:21
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu