Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 21:22



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další
 Tablet Eken M001 - Android 
Autor Zpráva

Registrován: 05/2010
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
Nox: to s tím diskem je pravda,ale mě to na té flash rozpoznalo pouze fat 32, linuxové ext formaty jsem nezkoušel, takže jestli je to neumí mohl by být problém s většími disky.


pon 21.6.2010, 18:27
Profil

Registrován: 07/2010
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
Dobrý den,
mohu se zeptat, jestli je teda opravdu plně lokalizovaný do češtiny. Potom bych se zeptal na celkovou rychlost přístroje: je opravdu tak hrozná? A dále, je tam nainstalována aplikace Documents to Go. Je potřeba pro její používání aby byl přístroj připojen k internetu? A pokud ano, máte zkušenosti s nějakou jiným kancelářským balíkem pro Androind?(která je zdarma) A ješte jedna otázka, máte zkušenosti s nějakou aplikací pro přehrávání videa? (která je zdarma) A jak se s přístrojem pracuje po ergonomické stránce (jak se drží, jestli z toho nebolí ruce, jestli neni moc tezky aby se dlouho drzel v rukou)
4
Dále, můžu požádat o vyzkoušení této hry: http://www.getandroidstuff.com/2009/11/ ... 0-for.html

děkuji za všechno :-)


sob 24.7.2010, 21:36
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 05/2008
Příspěvky: 323
Bydliště: Tož někde u práglu
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
Ano je tak pomalý, ano nejde na něm přehrávat video v normálním bitrate, ne, přehravač zdarma pro avi neexistuje, ne, nepotrebujete byt online. Ne na hry to není, protože ano je to tak pomale.

_________________
EEE 701 Blue(BT,Flash )->EEE 901 Black-2gb RAM, 64GB Runcore, TouchScreen, W7->
Compaq110c-burned in hell -> Lenovo S12 ION ->Asus EEE 1215N -> HP Probook4320s
N6300->htc S710->HTC 3G->HTC TP->HTC TP2->Samsung Galaxy S


úte 27.7.2010, 8:46
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 02/2008
Příspěvky: 921
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
satyres: takze z dlohodobejsiho hlediska bys to spise doporucil nebo spis radil vyckat na novejsi typy?

_________________
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."

Dell XPS Studio 13, HP Mini 5103, Apple iPad 16GB CZ


úte 27.7.2010, 11:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 07/2010
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
Tak jinak: stojí za ty prachy když to chci na internet, občas na filmy, občas psaní dokumentů a jednoduchý hry (OpentTDD to snad zvládne) když se nechci nudit v autobuse?


úte 27.7.2010, 19:34
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 05/2008
Příspěvky: 323
Bydliště: Tož někde u práglu
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
To Satan: 100% ... tohle fungovalo skvěle pouze jako čtečka knih (pdf)...
Ani na přehrávání hudby to nebylo vhodny do metra třeba.. protože tam je tak dementni fce, ze sem to este nevidel. Kdyz zatreses tim zarizenim tak ti to hodi dalsi nebo predchozi skladbu ( podle toho jak treses ) a je to setsakra citlivy... takze pri chuzi/jizde metrem/ jizde autobusem,.... se filmy/hudba NEDAJI prehravat.

To filip.m :

přečti si PROSIM jeste jednou co sem psal v předchozim prispevku :-)
Sekal se na tom i hloupy bejeweled... :-) Dokumenty se v tom delat daji... Internet taky relativně pouzitelnej...

_________________
EEE 701 Blue(BT,Flash )->EEE 901 Black-2gb RAM, 64GB Runcore, TouchScreen, W7->
Compaq110c-burned in hell -> Lenovo S12 ION ->Asus EEE 1215N -> HP Probook4320s
N6300->htc S710->HTC 3G->HTC TP->HTC TP2->Samsung Galaxy S


čtv 29.7.2010, 12:23
Profil ICQ

Registrován: 08/2008
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
Ta fce na to potřepaní u MP3 se dá samozřejmě vypnout. Nehledě na to, že je to otevřený OS takže není ani problém sehnat jiný přehrávač, který tohle nedělá. Jinak Video to přehraje (netrhaně) zatím pouze 3GP a některé MP4, ale chce to přepočítat do nižších datových toků, tzn. snížit kvalitu. Hry se na tom sekají taky skoro všechny to je pravda. Je otázka jaký tablet koupit, někde jsem četl že tablety s rockchip procesorem jsou zatím nejrychlejší. Další věcí je, že firmware použitý v těchto tabletech je upravený firmware z telefonu (tuším že z HTC Dream), je upravený zatím velice špatně, ale je otázka času než se někdo schopný (www.slatedriod.com nebo www.xda-developers.com) ujme upravování ROM a trochu je vylepší. Už teď je k dispozici několik (málo) nových ROM kde se pomalu zvyšuje rychlost a stabilita. Bacha při upgradování je potřeba zjistit přesný typ, tablety spolu nejsou kompatidebilní a při špatném upgradu přestane např. chodit dotyk a tlačítka. Pro mne je největší slabinou špatná výdrž baterie, i když i za tu může zčásti špatně ubastlený fw.


pon 23.8.2010, 9:58
Profil

Registrován: 09/2010
Příspěvky: 1
Příspěvek připojení flashky nebo čehokoliv na USB
lidičky, chtěl bych se zeptat, jestli je nějak možné připojit nějakou flashku do téhle hračky. Respektive... Mam U:fon internet a potřeboval bych ho do toho nacpat, to mám asi smůlu co?


sob 25.9.2010, 18:22
Profil

Registrován: 08/2008
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
Ono záleží na tom, který ten tablet máš a co je v něm za firmware. Některé tablety, s některým firmwarem, podporují některé modemy :-) Je to trochu složitější :-) Doporučil bych ti se podívat na www.slatedroid.com a tam si najít, který tablet přesně máš a do něj nejnovější firmware. Taky tam najdeš info, které modemy jsou s ním použitelné.


pon 27.9.2010, 10:47
Profil

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 700
Příspěvek Re: Tablet Eken M001 - Android
Tohle:

http://aukro.cz/item1256434401_apad_7_d ... super.html

je asi to samé,o čem je tohle vlákno,že?Rozhodl jsem se,že ty kačky obětuju,večer už se dříve stmívá,bude si s čím hrát.Neočekávám od toho naprosto nic a všechno pozitivní pro mě bude příjemným bonusem.Zejména to ale koupím jako čtečku e-knih.Jelikož mám asi tři miliardy nejrůznějších časopisů a knížek v pdf,ale sedět u PC nemám čas.Takže můj jediný dotaz na majitele tohoto strojku zní:
Je to zařízení schopno otevřít pdf soubor o velikosti třeba 100 MB ? Spousta knížek co mám (např. udírny a technologie uzení :-) ),má kolem 100 MB i více.Ono to otevřít asi půjde,ale spíše bych potřeboval vědět,jak rychle se v tom dá pohybovat.Časopis v pdf-velikost třeba 60 MB s fotkama na stránkách,apod.
Mohl by to někdo vyzkoušet? Dík moc
Pokud by to šlo blbě,pak zvažuju,zda nepřidat litřík a nekoupit na tom aukru nějakou eee 701,či 900A,nebo něco podobného.

_________________
Acer Aspire One D150.Atom N280 1,66GHz,2GB RAM-Kingston HyperX,160GB HDD.Eee 901,SSD 32 GB Runcore,2 GB RAM-Kingston HyperX.Archos 5 Internet Tablet.


ned 03.10.2010, 10:58
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu