Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 20:06



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Instalace systemu XP 
Autor Zpráva

Registrován: 07/2010
Příspěvky: 9
Příspěvek Instalace systemu XP
Mám problém a už si fakt nevím rady :-/:

Chtěl jsem si nainstalovat XP místo linuxu. Instalace probíhala v pohodě a doše jsem až k 4. bodu z 5 - Instalace systému. Pak po mně chtěl ale systém ten 25místý kód - zadal jsem ho, ale nevzal mi ho, ačkoliv byl správně. Tak jsem zkoušel nainstalovat XP z jiného CD, ale najede mi to rovnou na stejné místo jako předtím, i když tam mám jiné CD - rovnou opět na "Instalace systému" a pak to chce zase kód - a zase nic.
Tak jsem zkoušel nabootovat flashku, změniil jsem v BIOSu OS INSTALATION na START. Ale nic. Opet se pocitac vratil na Instalace systemu - ta nejdriv napise, ze bude dokoncena za 39 minut, pak to ale po chvili cekani bud chce kod, nebo to rovnou padne, ze je tam nejaka zavazna chyba. A nebo to po mne chce SP2, ktery na CD mam, ale kdyz dam OK, dal me to nepusti. A kdyz dam storno, instalace skonci.
Jsem naprosto na mrtvem bode a nevim, co s tim. :/

Nevite nekdo, jak to dotlacit do konce? Klidne zacnu uplne celou instalaci XP znovu.... a nebo nainstaluju linux zpet a pak zkusim XP z jineho CD... Jen nevim, jak s tim pohnout, abych tu instalaci fakt zacal. :/ Nevim, jestli neco nezmenit v BIOSu... Fakt netusim, jak dal. :/ Prijde mi, jako by notebook naprosto ignoroval, co k nem pres USB pripojim...


úte 27.7.2010, 12:11
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 02/2008
Příspěvky: 921
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Instalace systemu XP
Asi bych zacal tim, ze bych pouzil originalni instalaci WinXP, kterou si k tomu urcite obdrzel.

_________________
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."

Dell XPS Studio 13, HP Mini 5103, Apple iPad 16GB CZ


úte 27.7.2010, 12:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 07/2010
Příspěvky: 9
Příspěvek Re: Instalace systemu XP
Instalacni CD s XP, co byva v krabici k temhle notebookum, nemam, nebot jsem mel na zacatku Linux - mam jen CD s nim. Kdyby to slo, rad bych si sehnal ten original XP primo k tomuhle pocitaci... Ale nevim kde, na netu jsem ho nenasel samostatne. :-(
Takze jsem pouzil originalni instalacni CD k XP normalni ( takove, kterym treba muj pocitac preinstaluju ), ale s nim mi to prave nejde... :/

Kdybys mi chtel i tak poradit, budu jen rad - me ICQ je kdyz tak 346-678-294.


úte 27.7.2010, 12:40
Profil

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 700
Příspěvek Re: Instalace systemu XP
To ale musí jít.Podle toho co popisuješ,tak máš asi "nějaké" CD a "nějaký" licenční kód.Ale to není jen tak.Už jsem se setkal i s tím,že bylo instal. medium např. XP Home,Key byl k XP Home a přesto ho instalace nevzala.
Máš originál instalační medium s licencí,která k němu patří,nebo ne?

A pokud chceš poradit,tak ve vlastním zájmu nezakládej duplicitní vlákna ke stejnému problému.Jinak se pomoci nedobereš.

_________________
Acer Aspire One D150.Atom N280 1,66GHz,2GB RAM-Kingston HyperX,160GB HDD.Eee 901,SSD 32 GB Runcore,2 GB RAM-Kingston HyperX.Archos 5 Internet Tablet.


čtv 29.7.2010, 16:32
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu