Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 11:11



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Windows XP Fundamental Edition 
Autor Zpráva

Registrován: 04/2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Malacky
Příspěvek Windows XP Fundamental Edition
zakladam novu temu pre tento win..
neviem vobec co to je tak nemozem povedat zatial co a ako

prave sa ho chystam instalovat tak vsetko popisem ako islo... pridam iba minirecenziu od druhuch
[jedna sa o win , ktory niekto potiahol od mrkvacov ... je to zalozene na xp ale to pekne na tom je ze ide velmi dobre na starych pc ... prave na to bol aj spraveny tento win ... podla toho co som sa docital tak to je originalka od microsoftu .... malo to byt len pre VIP , ale nejak sa to dostalo na jedno nemenovane forum , a ohlasy su velmi dobre na to .. tak to davam aj sem .covam Smile ....
minimalne poziadavky su 200mhz procak a 64 mb ram .... jeho spravanie , a aj vyzor je ako win xp sp2 ....
pri instalacii sa da vybrat z typickej, minimalnej, custom alebo full instalacie...
inimalna je 600 mb na disku ... (cize vam staci 1,5gb disk uplne pohode na prevadzku) a pri full instalacii ma tento windows 1,1gb .....
pozaduje heslo pri instalacii , co si myslim ze by nemal byt problem , kazdy si zadate, svoje aspon 6 pismen (heslo musi byt ,lebo inac nepusti dalej , nalepsie je nieco kde mate aj pismena aj cisla ,lebo mne to nechelo s jednoduchym heslom ist , mi napisalo ze heslo je kratke, a nesplna poziadavky)....
prihlasovanie je administrator a potom vami zvolene heslo....
skusal som ho ... mam ho teraz asi tyzden nahodeny a ide to celkom pekne ... serial pri instalacii funguje hociaky z winXP PRO sp2 cd ....
v pripade ze chcete byt genuine tak pouzite serial ktory je na konci prispevku Very Happy
a hned ked sa dostanete do win ste genuine ..... v rare je ISO , cize staci napalit , samo bootuje.....
]

_________________
ASUS eeePC 901 XP WHITE, SDHC 4Gb, ex. HDD 2,5 sata 320Gb


sob 29.5.2010, 16:35
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 02/2008
Příspěvky: 921
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Windows XP Fundamental Edition
Co dodat nejake screeny atd, co tam ma byt jineho, kdyz je to na jadre WinXP?

_________________
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."

Dell XPS Studio 13, HP Mini 5103, Apple iPad 16GB CZ


sob 29.5.2010, 17:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 04/2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Malacky
Příspěvek Re: Windows XP Fundamental Edition
tak prve skusenosti

instalacia v celku ok jediny problem co nastal "neovladam AJ" to spominane heslo.. - musi obsahovat: velke pismeno, malepismeno, symbol a cislice moje heslo bolo v tvare A901*pc

zatila iba tolko

postupne pridam foto a dalsie poznatky zatial instalujem ovladace tak dam vediet ako to dapadlo

_________________
ASUS eeePC 901 XP WHITE, SDHC 4Gb, ex. HDD 2,5 sata 320Gb


sob 29.5.2010, 19:07
Profil

Registrován: 04/2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Malacky
Příspěvek Re: Windows XP Fundamental Edition
system bezi uplne normalne a k samostatnemu vykonu to je nerozoznatelne.
prostredie je totozne z win XP
po instalaci v ponuke start chybali obvykle zlozky ako moje dokumenty, hladaj a tak dalej v podstate obsahoval iba TENTO POCITAC, OVLADACI PANEL, SIET, TLACIARNE A FAX ale nastaveni startu je totozne z obycajnym XP takze v tom problem nieje..

co som zatial zistil (cas pouzivania 1den system neobsahuje... malovanie a hry, inak vesky funkcie konfiguracie a nastaveni je totozny...

nerobyl som ziadne zatazove testy zatial ale pri normalnom pouzivani ziadne problemy nenastali.

samotna instalacia zabera cca 1,5gb pre info moja instalacia
system full instal
sk preklad
ovladace: (pre info instaloval som ovladace iba na VGA, CHIPSET, LAN, WIFI, AUDIO, ostatne nepouzivam
dalej instalovane
SUPER HYBRIDE ENGINE
TRAY UTILITY

toto je pre mna postacujuce...
inak samotny win bez instalovanych ovladacov cca 1,2gb

pre upresnenie mojich narokov na EEE901
pouzivam ho iba na
INTERNET
MEDIA
NAVYGACIA

nic viac od neho nechem..

takze neviem ako slapu na tomto wine hry ale podla usudku problem by nastat nemal

_________________
ASUS eeePC 901 XP WHITE, SDHC 4Gb, ex. HDD 2,5 sata 320Gb


ned 30.5.2010, 22:47
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 02/2008
Příspěvky: 921
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Windows XP Fundamental Edition
Abych rekl pravdu, tak nejak postradam tu vyhodu, respektive proc zvolit prave tohle? Navic to podle vseho vypada, ze je to jenom nejaka orezana verze.

_________________
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."

Dell XPS Studio 13, HP Mini 5103, Apple iPad 16GB CZ


pon 31.5.2010, 10:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 700
Příspěvek Re: Windows XP Fundamental Edition
Je to prý trochu upravené(asi jádro),četl jsem o tom miliardu komentářů na jednom nejmenovaném webu,bylo to tam ke stažení už před rokem a půl.Měl by to být opravdu OS upraven přímo Microsoftem pro běh na SLABÝCH počítačích.Dokonce mám pocit,že tam byl odkaz i na nějakou Microsoftí stránku v angličtině,kde se o tom psalo.
Na eee jakémkoliv ale nikdo rozdíl nepozná.Pro XPčka je jakékoliv eee,či jiný netbook těžce předimenzován.
Měl by to být systém použitelný na strojích typu PII 233,64 MB RAM,apod..Kdo si vzpomíná na dobu,jak jsme na takové stroje cpali XPčka a rvali si vlasy při jejich chodu,tak na takových mašinách by tento systém měl jet jakžtakž.Takže Celeron 300 MHz,128 MB RAM-tady je vhodné tento OS použít.Kdo chce výhodu stability XPček oproti třeba Win ME.Nějak jsem ale ani před tím rokem a půl nenašel důvod to stahovat,natož zkoušet.Počítač tohoto složení jsem vyhodil do popelnice v roce 2004,protože ho nikdo nechtěl za 500,-Kč.

_________________
Acer Aspire One D150.Atom N280 1,66GHz,2GB RAM-Kingston HyperX,160GB HDD.Eee 901,SSD 32 GB Runcore,2 GB RAM-Kingston HyperX.Archos 5 Internet Tablet.


pon 31.5.2010, 15:30
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 02/2008
Příspěvky: 921
Bydliště: mám
Příspěvek Re: Windows XP Fundamental Edition
Aha, kdyby radeji nekdo udelal poradnou podporu pro SSD disky prave ve WinXP.

_________________
-=:: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi ::=-

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku ."

Dell XPS Studio 13, HP Mini 5103, Apple iPad 16GB CZ


pon 31.5.2010, 16:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu