Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 17:07



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 O2 Zrychlujeme - nepřipojím Eee 901 
Autor Zpráva

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 700
Příspěvek O2 Zrychlujeme - nepřipojím Eee 901
Takže chlapci.Doufám,že nezakládám dupl vlákno,tlačítko HLEDEJ jsem prubl a nic.
Oóó dvojka zrychluje netík,tak jsem se jal objednat modemík.Dnes dorazil,jedná se o Huawei Echolife HG622u.Je to už ta technologie pro to příští tisíciletí,frčí to chvilkama až 13 Mbps ,úplně mi doma vlajou záclony,manželka už má rýmu z toho průvanu.Jenže.
Připojím na wifi:
ntb Acer/Vista
ntb Acer/W7 dva kusy
ntb MSI /W7
nettop Acer/W7
mobil HTC TOUCH HD-WM 6.5
tablet Archos 5-Andr. 1.6

Eee 901 /W7 Ultimate NEPŘIPOJÍM ani za Krista. Síť si najde,očuchá,zadám klíč a .... prd.Napíše,že mám "omezené připojení",nikam se samozřejmě nedostanu.Dám-li volbu "řešit problémy",výsledkem jest,cituji :
Adaptér Bezdrátové připojení k síti nemá platnou konfiguraci protokolu IP.Konec citátu
Všechny kompy,co jsem připojil mi u této sítě ukazují 802.11n . Jediná ta 901čka ukazuje 802.11g.Ale ve správci zařízení to píše: adaptér 802.11 n
Tak,přiznávám bez mučení,síťařina byla pro mě vždy Španělsko.Tady absolutně končím.Poradí kdos cosi moudrého? Jóóó abych nezapomněl,přes klasiku-kabel v síťovce to jede.Napadá mě jiný driver,ale jaký?K 901 Asus na webu nemá nic pod W7,a ve kterém jiném kousku je stejná wifi a mají tam driver pro W7? Ví někdo?Systém samotný mi hlásí: "Ovladač je úplně v cajku."
Díkes


EDIT : !!!! : Už je to vyřešeno.Musel jsem přímo na liště ,jak je seznam dostupných sítí,dát vlastnosti té mojí sítě a tam v nastavení změnit typ šifrování tak,jak je nastaveno v modemu.Ale netuším,proč to bylo jinak.Další čtyři počítače se stejným systémem to rozpoznaly správně a tento jeden ne.Tak už je ze mě velký síťař. :mrgreen:

_________________
Acer Aspire One D150.Atom N280 1,66GHz,2GB RAM-Kingston HyperX,160GB HDD.Eee 901,SSD 32 GB Runcore,2 GB RAM-Kingston HyperX.Archos 5 Internet Tablet.


pát 10.6.2011, 19:09
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu