Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 20:23



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Nelze "nastartovat" Eee PC 1000H 
Autor Zpráva

Registrován: 01/2010
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Nelze "nastartovat" Eee PC 1000H
Kdepak, žádná reakce.
Dnes mi to nedalo a koukla jsem pod první kryt, kde jsem opravdu našla HDD, takže zítra půjčím od známých stejný a zkusíme disk vyměnit kus za kus a zachránit nějaká data. Každopádně doufám, že jsem nepřišla o záruku... :-(


úte 05.1.2010, 16:54
Profil

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 700
Příspěvek Re: Nelze "nastartovat" Eee PC 1000H
Ale ten disk tomu na vině nebude.Kdyby odešel disk,tak by šlo aspoň dostat se do BIOSu,naběhla by startovací obrazovka,apod..To ale asi umřelo totálně.Stává se to.Už jsem takové zoufalé dotazy četl na spoustě diskusí.Včera to šlo a dnes to nejde.Po měsící odpověď: tak to byla základní deska.V servisu ji vyměnili a je to OK.

_________________
Acer Aspire One D150.Atom N280 1,66GHz,2GB RAM-Kingston HyperX,160GB HDD.Eee 901,SSD 32 GB Runcore,2 GB RAM-Kingston HyperX.Archos 5 Internet Tablet.


úte 05.1.2010, 17:02
Profil

Registrován: 12/2009
Příspěvky: 6
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: Nelze "nastartovat" Eee PC 1000H
Rozhodně zkusit spustit bez baterky (samozřejmě napájet přes kabel *6*), pokud nepůjde problém není nikde v napájení..Nebo jak píšete že byl přenášen tak není dobré netbook zapínat ihned po příchodu, ale nechat aklimatizovat na pokojovou teplotu jinak se také může poškodit.
Tu výměnu HDD bych nedoporučoval.Většinou technici poznají že se někdo snažil zařízení otevřít a tím pádem neuznají záruku takže to nestojí za to.


čtv 07.1.2010, 17:41
Profil ICQ

Registrován: 08/2008
Příspěvky: 43
Příspěvek Re: Nelze "nastartovat" Eee PC 1000H
Mám eee901 a včera se mi stalo něco podobného. XP se nechtěli ukončit a zamrzly na modré obrazovce "vypínání". Takže jsem vyjmul baterku, protože opravdu nic nefungovalo. Do Eee se už nedoatnu. Do Biosu ano, když spustím nouzový režim, tak naběhne pár řádků na černé obrazovce a zas vše zamrzne. Takže buď jsou rozhozený Wokna a neb , že by odešla základ.deska? Ještě se musím přiznat, že jsem před tím prováděl aktualizaci XP.


pon 11.1.2010, 17:26
Profil

Registrován: 09/2008
Příspěvky: 178
Bydliště: Šumperk
Příspěvek Re: Nelze "nastartovat" Eee PC 1000H
Osobně si myslím, že máš spíš v háji XPčka. Máš-li možnost, vyzkoušej nějakej systém z externího média (linux, xp z flashky, z externí mechaniky).

Pokud máš místo na disku, tak můžeš vyzkoušet novou instalaci XPček, pokud tam místo nemáš, tak naběhni do toho live systému, zazálohuj data, zformátuj disk a nainstaluj XP (nebo obnov z recovery DVD).


pon 11.1.2010, 18:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 01/2010
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Nelze "nastartovat" Eee PC 1000H
Tak jen pro info, NB byl poslan na reklamaci (po konzultaci s technikem u nas v praci) a informace v protokolu "chyba baterie, zpusobeno ZD, vymenena)... Tak jen kdyby se to nekomu stalo, tak aby vedel. Kazdopadne servis na 1*. Ve ctvrtek vyplnen formular, v patek NB vyzvedli, v pondeli psali, ze opraveno a v utery byl zpet az do domu. Takze mile prekvapeni. :-)


čtv 04.2.2010, 23:49
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu