Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /DISK2/WWW/mujeee.cz/f/includes/utf/utf_tools.php on line 1781 eee 1008HA vs. 1101HA :: Zobrazit téma MujEEE.cz - uživatelské fórum
Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 21.11.2017, 2:43

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 eee 1008HA vs. 1101HA 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: eee 1008HA vs. 1101HA
Fórum je přeci stránka debat a ne zlomyslných připomínek. Opravdu jsi špatně přečetl moji otázku a bohužel dvakrát. Chtěla jsem slyšet názory na eee 1008 a eee 1101. Děkuji všem, kteří mi odepsali.

pát 04.12.2009, 10:44

Příspěvek Re: eee 1008HA vs. 1101HA
weriis píše:
Fórum je přeci stránka debat a ne zlomyslných připomínek. Opravdu jsi špatně přečetl moji otázku a bohužel dvakrát. Chtěla jsem slyšet názory na eee 1008 a eee 1101. Děkuji všem, kteří mi odepsali.

Moje pripominka neni ani tak zlomyslna, jako spis vecna. Spatne jsem si neprecetl tovoji otazku, ale nazev vlakna. Zatimco nazev vlakna je "eee 1008HA vs. 1101HA", tak tvuj dotaz rozhodne nebyl ohledne nazoru:
weriis píše:
Prosím o radu. Nevím který z netbooku si pořídit. Díky za odpovědi.

Ci-li chtela jsi vedet radu, ktery z netbooku si poridit, anuz bys poskytla jedine voditko, jake jsou tvoje preference. Jestlize tvuj dotaz nedava smysl, nemuzes se divit, ze te na to nekdo upozorni. Je to normalni. Dnes a denne vidim na ruznych forech spatne formulovane dotazy, ktere vedou bud k nespravnym odpovedim, nebo k pripominkovani dotazu.
EDIT: Jinak, jestli ti slo vazne o to, aby ti sem nekdo napsal srovnani obou notebooku, respektive vypsal rozdily, tak to se da udelat snad v kazdym solidnim eShopu. Zpravidla tam byva nejaka moznost porovnani vybranych vyrobku.

Docela by me zajimalo, jak ti zdejsi odpovedi pomohly, kdyz je to prakticky jen suche porovnani. Jeste porad totiz nevime, jak ti poradit, co vlastne te zajima.

pon 07.12.2009, 0:56
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2