Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /DISK2/WWW/mujeee.cz/f/includes/utf/utf_tools.php on line 1781 XP-Windows 7 :: Zobrazit téma MujEEE.cz - uživatelské fórum
Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 10.12.2016, 22:23

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 XP-Windows 7 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: XP-Windows 7
petrulin1 píše:
Karlosi,hezky jsi to přirovnal.Máš pravdu,ano.Konkrétního jsi nenapsal sice nic,ale beru Tvůj postoj.
Já jsem právě jen reagoval na tuto Tvou větu: "byť do budoucna asi bude pořád lepší než Vista".Tak jsem jen chtěl vědět,co se Tobě na Vistě nelíbí,resp.v čem tedy W7 budou lepší ,než Vista

Dobře, na tohle musím reagovat. Nechal jsem se asi zblbnout reklamní masírkou, že W7 bude opravdu výrazně lepší než Vista. Nechal jsem se zblbnout i betatestery, kteří tvrdí totéž. Sám nemám ani s jedním systémem dost zkušeností, ale vesele distribuuju tenhle mýtus dál. Ne, jako fakt, bez ironie ;) Mně zatím XPčka stačí, ale už se děsím toho, jak dlouho budu v budoucnu po instalaci ladit sedmičky, aby mi do ničeho zbytečně nekecaly. I když na Éčku chtěly i XPčka vzít z gruntu, ty jejich zkušební verze programů a podobný ptákoviny třeba letěly hned :)

pát 04.9.2009, 14:15

Nóóó a to je právě to jádro pudla.Když vtrhla na svět Vista,tak ji pár lidí narvalo na Celeron 667MHz a 512 MB RAMky a začali křičet do světa: Kristepane,co to jééé? Mě to nejede.To je blbej systém.Ani vidět.A pak si pár tisíc lidí tohle přečetlo a valili to dál.Dodnes valí.To mě mrzí.(ne proto,že je mi líto Visty,proto,že valí řeči a neví vlastně ani proč).
Já kupoval před dvěmi lety novej notebook a byla u něj Vista Home Basic.Tak jsem se zděsil.Nejdřív samozřejmě šla pryč,přece XPčka jsou nejlepší.Pak jsem ale dokoupil RAMku na 2GB a zkusil ji znovu.Za týden už jsem s ní byl kamarád a dnes říkám,že je to mnohem lepší a promakanější systém,než XP,ve spoustě ohledů.Nesmíte v tom vidět jenom AERO a strakaté tlačítka.Proto se vždy ptám dotyčných,CO jim na Vistě vadí.Nikdy jsem se nedočkal jiné odpovědi,než "však říkají to všichni".
A W7 je trochu vylepšená Vista,která má trochu přepracované jádro.Jinak zase MĚ W7 nenabídly nic navíc oproti Vistě.Je to opravdu hodně podobný systém.
Někde jsem četl článek,že v Microsoftu trošku poladili Vistu,předělali ikony ,apod. a pozvali pár lidí,kterým předvedli "NOVÝ" systém.Všichni prý řvali úžasem,už prej aby byl venku.Přitom to byla ta samá Vista,kterou ještě ten den ráno sepsuli. :-)

A neboj,dlouho ten systém ladit nebudeš.Zase je to jen o tom,najít si ty své "fičury",které ti vyhovují a je záležitost pár minut.Dokonce ani restarty to nechce,jak XP.Je to prostě(bude) JINÝ systém.XP byly taky JINÉ,než 98.To je celé.

pát 04.9.2009, 14:43

Slunce seno a pár facek: ............už se perou?........... *46*

nehádejte se pořád, já mám třeba Sony Ericsson K800,nedám na něj dopustit.Manža Samsung I8510 INNOV8 a taky si ho nemůže vynachválit, já bych ho nechtěla kvůli Symbianu, on už by nebral foun bez OS.
hádáme se? ne...on mi nebere můj a já mu neberu ten jeho *3004*

pát 04.9.2009, 14:55

Mařenko,my se nehádáme.My diskutujeme. Hi :-)

pát 04.9.2009, 15:00

Karlos opět dobrá poznámka s Ribonem i když stejně jako petrulin X formát je dobrá věc i když XML pro mě není nejlepší řešení...

Petrulin, já Visty sice neměl nikdy zabydlený doma, ale setkal sem se s nima docela dost a fakt mi v XP z nich nic nechybí. Jedině snad ta správa zvuku pro jednotlivé aplikace je pokrok (pomatujete na promlémy MMSOUND na 98 ? XD) Když už jsme u toho pokroku, tobě Sedmičky možná skoro nic nepřinesou, ale nám XPčkářům docela dost a věř, že ten maličký rozdíl mezi Vistama a Sedmičkama je přesně to, co překoná bod zlomu od nepořídím/pořídím...
Jinak to s tím šířením je pravda, taky mě to sralo, stejně jak teď zase všichni vyzdvihujou Seveny. Lidi sou prostě hloupí a neví o čem mluvěj...

Mařenka: Já mám Nokii 3510i a taky si nestěžuju... :D

pát 04.9.2009, 20:58
Profil Zobrazit autorovy stránky

Nokia 1650, brutání mašina za 1200,- :mrgreen: A taky si nestěžuju, zas o mobil nemusím mít strach. Ale příště jdu do čínskýho výrobku z aukra. Normálně do toho nahrávají i češtinu, slušný kousky stojí okolo 2000 a maximálně nadupaný s wi-fi a televizí tak 4000,-
Ale tady nejsme na mobil-fóru :)

pát 04.9.2009, 21:24

Tak za 3500,- na tom Aukru pořídíš HP Ipaq HW 6915.Nadčasový strojek,který ani dnes téměř nemá konkurenci (wifi,GPS navigace...).Akorát nemá tu televizi. :-(

pát 04.9.2009, 22:26

bylo by nehezké nepřidat další názor.... jak si chválím přechod z XP na Win 7, tak manža z přechodu z Visty na Win 7 nadšený není vůbec. Říkal že se mu to zpomalilo, a na úkor toho nic nezískal... tak asi tak

sob 05.9.2009, 9:04

Přesně tak to je.Přechodem z Visty na W7 opravdu nic moc nezískáš.

sob 05.9.2009, 10:10

Konečně jsme na jedné vlně... :)

sob 05.9.2009, 18:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další