Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 16:31



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 1000HE Black 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 08/2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Varnsdorf
Příspěvek Re: 1000HE Black
takže pánové, výsledek : jedna písnička puštěná v různých přehrávačích=
WinampLite - CPU 15-27%
KMP player - CPU 15-27% Vyhrál Winamp kvůli good ekvalizéru

WMP - CPU 100%, po vypnutí písničky jede WMP do vypnutí 5 minut na 100%!!! To není normální, tak jsem zapla WMP prázdnej, a CPU vylítlo na 100%- povypínání jsem musela vyřešit správcem přes 3 procesy WMP.exe

_________________
úsměv nic nestojí,ale nas.re tolik lidí,že stojí za to, si ho udržet


ned 20.9.2009, 10:57
Profil

Registrován: 06/2009
Příspěvky: 91
Příspěvek Re: 1000HE Black
15-27% je i tak hodně podivný, teď jsem ho chvilku sledoval a skáče tak od dvojky k desítce (a žere neskutečných 12MB paměti :)), ta včerejší zátěž byla dokonce při streamování rádia, což je logicky ještě náročnější než jenom přehrávání mp3... nj, na sedmičky holt není éčko stavěný :mrgreen:

_________________
ASUS EEE 1000HE - tenhle drak fakt stojí za to ;)


ned 20.9.2009, 11:13
Profil

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 700
Příspěvek Re: 1000HE Black
Mám jednoho kamaráda.Před třemi lety si koupil počítač.Instalatér.Ruce jak lopaty,ale odvahy za pět lidí.Sedl k počítači a ladil.Instaloval,odinstalovával,a zas instaloval.... Čistících programů na systém měl za měsíc vystřídáno asi 27.Za ten měsíc čtyřikrát total zbořil OS,tak jsme instalovali znovu-no,aspoň jsem si pochutnal na dobrém vínku.Ve vztahu k těm čistícím programům,mu od té doby přezdíváme "doktor".
Mařenko,znovu opakuji,něco s tím počítačem máš.Mám TEĎ aktuálně spuštěný W7(jinak by to ani nešlo-bez OS),jede mi Avast,mám spuštěné NERO,ve kterém mažu DVDRW,spuštěný internet explorer,spuštěno přehrávání MP3 ve WMP,procesor vytížen na 13%,občas to skočí na 15%.Nechce se mi to zkoumat ve správci úloh,mluvím o CELKOVÉM vytížení,které mi ukazuje "tachometr" na ploše.
Doporučuji udělat novou ČISTOU instalaci systému,všechno hezky pročistit,poladit a instalovat už jen Tebou oblíbené a fungující programy.Pak nemáš problém,i ten WMP ti pojede krásně.

_________________
Acer Aspire One D150.Atom N280 1,66GHz,2GB RAM-Kingston HyperX,160GB HDD.Eee 901,SSD 32 GB Runcore,2 GB RAM-Kingston HyperX.Archos 5 Internet Tablet.


ned 20.9.2009, 12:26
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 08/2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Varnsdorf
Příspěvek Re: 1000HE Black
ach jo. ted jsem koukala na diagnostiku v systému a zboural mi to SlowPC Fighter. První hlášky jeho chyby a pak chyby úplně všeho.Takže přeinstal mě nemine.... *1114*

_________________
úsměv nic nestojí,ale nas.re tolik lidí,že stojí za to, si ho udržet


ned 20.9.2009, 20:16
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 413
Bydliště: NSA
Příspěvek Re: 1000HE Black
JJ Winamp bere nehorázných 0 - 2% z mého desktopu. Na EEEčku to změřený nemám, ale nedělá mi nikdy problém, ani video v 720p v KMP (horší seek akorát). Prostě když člověk jen přehríává audio/video, vše je OK. To neni jak na desktopu, kde jede simultálně 17 videí ve full HD 1080p...

_________________
* EEE PC 901 Green


ned 20.9.2009, 22:15
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 700
Příspěvek Re: 1000HE Black
Mařenko,a SlowPCFighter je co??

_________________
Acer Aspire One D150.Atom N280 1,66GHz,2GB RAM-Kingston HyperX,160GB HDD.Eee 901,SSD 32 GB Runcore,2 GB RAM-Kingston HyperX.Archos 5 Internet Tablet.


pon 21.9.2009, 16:00
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 08/2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Varnsdorf
Příspěvek Re: 1000HE Black
přeložené translatorem (nebo jak se to říká)
SLOW-PCfighter popis
Optimalizujte své Pomalý PC pro lepší výkon a prodloužit životnost vašeho počítače
. SLOW-PCfighter využívá nejmodernější technologie dostupné pro PC analyzovat chyby a zrychlit pomalý počítač.
. SLOW-PCfighter najde a odstraní nepoužívané údaje v registru z ovladače zařízení, nepodařilo software, vadný odinstalacích pro zdravotně postižené a optimalizované ovladače Microsoft Windows startup.
SLOW-PCfighter urychlíte počítače při řešení těchto problémů:
· Invalid paths · Neplatné cesty
· Useless file extensions · Useless přípon souborů
· Obsolete software entries · Zastaralé software entries
· Invalid custom controls · Neplatná vlastní ovládací prvky
· Invalid fonts · Neplatné písma
· Invalid file associations · Invalid file sdružení
· Non-existent shared dlls · Non-existující sdílených knihoven DLL
· Non-existent startup programs · Non-existující programy po spuštění
· Invalid add/remove programs · Neplatné Přidat / Odebrat programy
· Empty uninstall entries · Empty odinstalovat entries
· Empty registry keys · Prázdného klíče registru
· Unused help files · Nepoužité souborů nápovědy

Zde jsou některé klíčové rysy "SLOW-PCfighter":
Prodlužte životnost vašeho počítače
SLOW-PCfighter je rychlé a snadné použití
SLOW-PCfighter pomáhá vyhnout selhání systému
Slow-PCfighter váš systém dostane zpět do formy a běží na maximální rychlost

no a jak google dokonale překládá, tak je fakt, že z mého íčka se stal po použití tohoto prográmku invalida *257*

_________________
úsměv nic nestojí,ale nas.re tolik lidí,že stojí za to, si ho udržet


pon 21.9.2009, 20:18
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 413
Bydliště: NSA
Příspěvek Re: 1000HE Black
To dnes umí každá noob-utilita - "prasátkům" to možná pomůže, ale tydle všechny prográmky... *4286* Není nad to se umět k OS chovat...

_________________
* EEE PC 901 Green


pon 21.9.2009, 21:25
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 700
Příspěvek Re: 1000HE Black
Kristaboha Máriju,tušil jsem,tušil,že to bude TURBOURYCHLOVAČ počítače.:-) Mařenko,pamatuj,udělám čistou instalaci operačního systému,vyčistím,vyladím,dobře zdefragmentuji a zapamatuji si,jak svižně systém chodí.Od této chvíle už NIKDY takto svižně chodit nebude.První zlom je instalace antiviráku,ten tomu vytne fest,jak který,ale všechny to zbrzdí.Atakdále...
Žádný turbourychlovač nemůže zrychlit Tvůj počítač.Žádný software neudělá z Tvého Atomu dvoujádro,atd....
Vyvaruj se do budoucna VŠEM těmto zázračným programům.ŽÁDNÝ z nich neumí to,co slibuje.Fyzikální zákony tomu odporují.VŠECHNO to zruš,odinstaluj,smaž.Nech si antivir,max. jeden nějaký externí firewall (ale myslím,že to není nutné) a software,který OPRAVDU TY k něčemu používáš.U mě je to např. Nero,ConvertXtoDVD,TotalComander,WinRar,OODefrag,IrfanView,Foxit,Office 2003.
Jak jsem již kdesi psal.Jestli mi na nějakou činnost vyhovuje určitý soft,nehledám jiný.Většinou to skončí zle,nebo nijak.
Vyprdni se na antispyware,na všeliké možné doktory.Máš-li chytit nákazu,chytneš ji.Tedy do počítače.To je osud.A nepomůže ti nic.Tak to je.14 let mám PC,9 let internet.Virus jsem chytil jednou a za to jsem si mohl sám,vím to.

_________________
Acer Aspire One D150.Atom N280 1,66GHz,2GB RAM-Kingston HyperX,160GB HDD.Eee 901,SSD 32 GB Runcore,2 GB RAM-Kingston HyperX.Archos 5 Internet Tablet.


pon 21.9.2009, 21:45
Profil

Registrován: 06/2009
Příspěvky: 91
Příspěvek Re: 1000HE Black
Já na druhou stranu vidím použití některého z ladících programů jako základ. Jeden z nejlíp hodnocených je CCleaner, mně teď sednul WinUtilities v portable verzi. Občas je potřeba pročistit registry, dočasný adresáře plný zbytečností, defragmentovat disk, pohodlně určit co se má pouštět při startu apod.

Zkoušet programy je potřeba neustále, vždycky člověk narazí na něco zajímavýho. Kdybych třeba dodnes používal jenom VirtualDub, protože mi vlastně stačí a nikdy nezkusil AviDemux, zbytečně bych se připravil o spoustu příjemných funkcí a "fíčurek" :)

_________________
ASUS EEE 1000HE - tenhle drak fakt stojí za to ;)


úte 22.9.2009, 7:22
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu