Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 12:17



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 1000HE Black 
Autor Zpráva

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 700
Příspěvek Re: 1000HE Black
Aha,tak to jo.

_________________
Acer Aspire One D150.Atom N280 1,66GHz,2GB RAM-Kingston HyperX,160GB HDD.Eee 901,SSD 32 GB Runcore,2 GB RAM-Kingston HyperX.Archos 5 Internet Tablet.


stř 12.8.2009, 20:52
Profil

Registrován: 06/2009
Příspěvky: 91
Příspěvek Re: 1000HE Black
Ty prsty mají rolovat oba, ne? :)
Jinak já používám VLC jako doplňkovej player a problém nedělá. Každopádně můžu doporučit KMPlayer, lepší přehrávač jsem ještě nenašel.

_________________
ASUS EEE 1000HE - tenhle drak fakt stojí za to ;)


stř 12.8.2009, 20:54
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 02/2009
Příspěvky: 118
Příspěvek Re: 1000HE Black
Nektery prehravace maji naprosto odpudivy vzhled (skoro vsechny). Nektere vzacne vyjimky kaslou na graficky vzhled a pouzivaji standardni rozhrani, na ktere jsem zvykly ze vsech ostatnich "normalnich" programu (treba VLC).
Bohuzel, zrovna VLC, diky tomu, ze pouziva vlastni kodeky, neoplyva zvlastni rychlosti (prave diky tem vlastnim kodekum). Pak nezbyde, nez se spokojit s obludou ala WMP a nainstalovat nejake vychytanejsi kodeky o systemu. Samozrejme, nekomu muze WMP vyhovovat a tento problem povazuje za irelevantni. Pripadne je potreba se poohlednout po nejakem jinem prehravaci.


stř 12.8.2009, 23:17
Profil

Registrován: 07/2008
Příspěvky: 273
Příspěvek Re: 1000HE Black
tak v tom případě bych doporučil Media player classic Home Cinema.
má taky vlastní kodeky a rychlost ve velmi slušná, a rozhraní hezky minimalistické.
Používám už pár let k naprosté spokojenosti.

(pozor media player classic (bez home cinema) je stará verze)

_________________
Apple Macbook black 13,3" C2D 2,4GHz, 4GB RAM, 320GB HDD MacOS X 1.6 Snow Leopard
HP Pavillion Dv5-1199ec: C2D 8400, 4GB RAM, GF9600 GT, 320GB Windows 7 RC CZ.


čtv 13.8.2009, 7:57
Profil

Registrován: 06/2009
Příspěvky: 91
Příspěvek Re: 1000HE Black
Tak třeba zrovna ten KMPlayer je obrovsky funkční přehrávač. Navíc funkci vyrovnávání hlasitosti zvládá na jedničku a to se zvlášť u netbooku fakt dost hodí ;)

_________________
ASUS EEE 1000HE - tenhle drak fakt stojí za to ;)


čtv 13.8.2009, 13:46
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 08/2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Varnsdorf
Příspěvek Re: 1000HE Black
Karlosi,dodatečně veliké dííííky!!! K věci. Stáhla jsem si hudbu, MP3. Procesor mi jel na 100%, hudba se sekala, no děs. Pak se mi prcek zasek celej, nešel zapnout ani správce, nešel restart a tak mi nezbylo než ho natvrdo vypnout a modlit se ke všem svatým- jako nekecám, nabíhal snad 10 minut, celou dobu jsem koukala na černou obrazovku s bílou šipkou a fakt se modlila. Pak jsem "prolustrovala" staženou mjúzik antivirem, nic.Pak jsem si vzpoměla že tu někdy někdo psal o přehrávači, s kterým byl spokojený. A hle, našla jsem Tvé příspěvky, stáhla KM player, pustila to co před tím ve WMP a krásně to hraje, a procesor jede na 15-23%.
Fakt díííky *3005* *3005* *3005* *3005* *3005* *3005* *3005*

_________________
úsměv nic nestojí,ale nas.re tolik lidí,že stojí za to, si ho udržet


sob 19.9.2009, 19:25
Profil

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 700
Příspěvek Re: 1000HE Black
Mařenko,ale ty s tím počítačem něco máš.
Vím,že hromada lidí odsuzuje WMP,ale já jsem s ním max. spokojený.Je to ale věcí názoru.Co se ale zadrhávání týče.Osobně doporučuji VYPNOUT indexaci ve windows.A vzpomínám si,ale bylo to na mém "dospěláckém" notebooku,že se mi tam ve Vistě furt sekalo přehrávání všeho možného ve WMP.Nakonec jsem odhalil příčinu-zapnuté bezdrátové sítě.Nevím,jestli Bluetooth,nebo Wi-fi,přepínač byl společný,ale po vypnutí vše hrálo fajn.Nevím,no,ty máš tuším ty W7 (já osobně teď taky-RTM verzi),jestli se ti tam nehádají nějaké kodeky,drivery,apod.
Určitě ten KM player má nižší hw náročnost,ale ten WMP by měl chodit jak víno.Mě aspoň chodí.Jak v XP,tak ve Vistě,tak ve W7.
A už jen ten tebou popisovaný dlooouhý start... budeš tam mít nějaké problémo,podle mě.

_________________
Acer Aspire One D150.Atom N280 1,66GHz,2GB RAM-Kingston HyperX,160GB HDD.Eee 901,SSD 32 GB Runcore,2 GB RAM-Kingston HyperX.Archos 5 Internet Tablet.


sob 19.9.2009, 19:55
Profil

Registrován: 06/2009
Příspěvky: 91
Příspěvek Re: 1000HE Black
No Mařenko, je fakt že se v tom pořád vrtáš a tohle není zrovna normální... KMPlayer je super, ale používám ho spíš na video, na hudbu mám Winamp. Normální Winamp teda žere až moc výkonu, tak jsem ho nahradil nějakou LITE verzí. Tam alespoň nejsou všemožný zbytečný a otravný funkce, bere si jenom 3-9% CPU a cca 5MB paměti, prostě ideál. S Win Vista - Seven bohužel nemám zkušenosti, ale o tý indexaci se často píše. Zvlášť na tyhle slabý Éčka se to vyplatí vypnout ;)

_________________
ASUS EEE 1000HE - tenhle drak fakt stojí za to ;)


sob 19.9.2009, 20:44
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 413
Bydliště: NSA
Příspěvek Re: 1000HE Black
Karlos... *3005*
Zlatá slova, KMP je best na všechny videa a na hudbu zas jeidně starej dobrej Winamp! Nejde používat nic jinýho!

_________________
* EEE PC 901 Green


sob 19.9.2009, 21:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 08/2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Varnsdorf
Příspěvek Re: 1000HE Black
no máte pravdu, indexaci jsem teda vypla, /jsem si musela najít jak na to *3* /
a co říkáte na tohle? Vypněte RDC
RDC (Remote Differencial Compression) je služba systému Windows, která monitoruje změny, které se dějí v souborech, aby bylo možné při kopírování souborů přes síť přenášet jenom tyto změny a díky tomu se ušetřil objem přenášených dat. Vypnutím této kontroly změn se dá také ušetřit trochu výkonu, na úkor objemu dat.

V Ovládacích panelech vyberte Programy a následně Zapnout nebo vypnout funkce systému Windows. Zde odškrtněte nabídku Algoritmus RDC a potvrďte (na další programy v této nabídce se podíváme dále).


přiznám se že si za tohle můžu díky všem čistícím programům na disc,drivery,memory a já nevím co ještě, které jsem už úspěšně vyházela..jo mám se ještě co učit!
jdu hledat winamp lite

_________________
úsměv nic nestojí,ale nas.re tolik lidí,že stojí za to, si ho udržet


ned 20.9.2009, 10:19
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu