Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 12:57



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 P: 701 4G 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 14
Příspěvek P: 701 4G
Prodám Pearl White EEE 701 4G, 512 RAM. Kupován v ČR cca 10/2008, tj. ještě kolem 1,5 roku záruky, doklad o koupi mám v práci, můžu upřesnit. Je v něm přidán USB HUB, do něj píchnutý BT modul a vysílač od radiové myši. Pod víkem u RAM vyveden kabel pro flashku, ale ten utáhne jen nenáročné zařízení - větší flashka se při kopírování odpojuje - slabý napájení. Vím odkud vzít šťávu, ale nechci do MB pájet, tak ten kabel nevyužívám, někdo si s tím zřejmě poradí. Tedy do PC nebylo nic letováno, USB HUB je v konektoru pro WEB kameru. NTB, lze lehce uvést do stavu k reklamaci. WEBCAM nepoužívám, je z PC vyndána - leží v krabici i s orig kabelem, tj. lze ji tamkdykoli vrátit. Málo používaný - používám ho občas, když se s manželkou sejdeme večer u stolního PC, provoz NTB bez problémů. Kompletní balení. Byl kupován bez OS, ale z obchodu přišel s nainstalovanými asusími WXPH :-). Zespodu zbylo jen lepidlo po licenční nálepce. Prodávám, páč potřebuju prachy na větší noťas.

Shrnuto:
PC 701 4G, 512 RAM - kompletní balení
- malá bezdrátová myš FSC WL500
- v LCD: USB HUB, BT modul, protikus myši
- napájecí adaptér do auta - kupován na dealextreme.com - od začátku mu nesvítí kontrolní dioda, ale funguje OK. autoadapter jsem jen vyzkoušel, na cestách používám navigaci v telefonu

Další info, případně foto možno mailem.
cena 4000,- CZK


stř 25.3.2009, 23:06
Profil

Registrován: 03/2009
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: P: 701 4G
Ahoj, mas ten stroj jeste? Mel bych zajem, ale pres 3500 nejdu. Muzem se dohodnout pres qweer@post.cz


čtv 26.3.2009, 11:50
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 02/2009
Příspěvky: 118
Příspěvek Re: P: 701 4G
Jenom pro upresneni, ten BT modul asi neni BT modul, ale protikus bezdratove mysi, ze? Je v tom podstatny rozdil, tak aby to nekoho nezmatlo a ja uz jsem holt takovy rejpavy. Nic ve zlym, prachy bohuzel nemam, takze nepatrim mezi potencionalnu kupce.


čtv 26.3.2009, 17:06
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: P: 701 4G
doplnění pro rejpala - nic ve zlým :-)

v LCD je 4 portový USB HUB, z něhož jsou využity 3 porty:
- jeden na Bluetooth modul
- jeden na protikus bezdrátové myši
- jeden je vyveden pod dvířky pro RAM - tam je flashka, viz. obr.

Ten BT jsem tam dával na připojení k netu přes mobil nebo pro sluchátka.
Ani jsem to moc nevyužíval, baví mě to.


Přílohy:
Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg [ 27.5 KiB | Zobrazeno 2191 krát ]
čtv 26.3.2009, 17:30
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 14
Příspěvek Re: P: 701 4G
Prodáno, Daho


pon 30.3.2009, 9:36
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu