Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 14:41



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Alzasoft x CzechComputer 
Autor Zpráva

Registrován: 08/2008
Příspěvky: 17
Příspěvek Alzasoft x CzechComputer
trochu offtopic:
Alza je fakt spatna. Maji spatne specifikace a ted napriklad v nabidce asus N10 ale jeste u nas neni v distribuci... Proste kouzelnici


stř 19.11.2008, 20:50
Profil

Registrován: 08/2008
Příspěvky: 62
Příspěvek Re: Dell Inspiron Mini
to je dost možný ale psotě to co potřebuješ najdeš a já sem stěma jejich cenama spokojenej, a nemaj ani špatný služby. ale tak je jasný neni nej obchod :-D neřikám že alza je nej jako já jí prostě beru, zatim.


stř 19.11.2008, 21:06
Profil

Registrován: 10/2008
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: Dell Inspiron Mini
Od té doby, co jsem si na alze objednal volant k Xboxu360, 3 týdny mi tvrdili střídavě, že je na cestě, že se expeduje nebo že už ho mají na skladě.
Teprve 4. týden byli teda natolik solidní, že mi po telefonu a stížnostech šéf obchodu oznámil, že volant není už měsíc skladem a ani nebude. A toto jednání si dovolili i s tím vědomím, že jsem platil převodem na účet předem.

Samozřejmě volant dále ještě 14 dnů visel v nabídce se stavem "skladem", dokud jsem opět neurgoval, že to, co zkoušejí je teda opravdu prasárna.

U alzy už ani zadarmo. Já nakupuju většinou v Alfa computers.


stř 19.11.2008, 21:25
Profil

Registrován: 08/2008
Příspěvky: 62
Příspěvek Re: Dell Inspiron Mini
no tak vidíš co dělá reklama alfa neznám


stř 19.11.2008, 21:33
Profil

Registrován: 07/2008
Příspěvky: 273
Příspěvek Re: Alzasoft x CzechComputer
HOK : nechápu, co podle tebe dělá reklama ?
nauč se, prosímtě, psát česky, nebo piš radši rusky. V tom tvém guláši aby se prase vyznalo.

Nedělá to reklama, ale nepravdivě uvedené informace o stavu zboží, to s reklamou nemá nic společného.

_________________
Apple Macbook black 13,3" C2D 2,4GHz, 4GB RAM, 320GB HDD MacOS X 1.6 Snow Leopard
HP Pavillion Dv5-1199ec: C2D 8400, 4GB RAM, GF9600 GT, 320GB Windows 7 RC CZ.


stř 03.12.2008, 15:58
Profil

Registrován: 01/2009
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: Alzasoft x CzechComputer
Já osobně jsem nejprve byl rozhodnut nakoupit u Alzy - požadovaný netbook bylo podle inter. stránek možné poslat do 3 dnů - což znamená, že by měl být skladem. Při vložení produktu do košíku ale bylo zjištěno a potvrzeno, že opravdu není skladem. Rozhodoval čas, nechtělo se mi čekat, až bude na skladě, kdo ví také kdy. Potom jsem narazil na stránky Alfa Computers. Příjemný design webu a hlavně výborný servis firmy. Netbook, o který jsem měl zájem, měli na skladě, a navíc cena byla o něco nižší. Za chvíli bylo objednáno a zboží mi během cca tří dnů v pořádku došlo. Zatím jsem velmi spokojen - netbook mám přibližně týden. ;)


pon 12.1.2009, 15:27
Profil

Registrován: 09/2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: Alzasoft x CzechComputer
Alfa Computer se hodně za ty roky vypracovala, původně to byla malá firmička s ostravskou působností a hrůzostrašnou pověstí co se týče odborných znalostí prodavačů a hlavně reklamací. Taky jsem si s nima "užil". To ale mluvím o době tak 5 a více let zpátky. Teď je to dle mého nebe a dudy, reklamace bez mrknutí oka, na mail odpovídají do druhého dne, prodavači ví, o čem mluví a ceny jsou hodně nízko. Co se týče Ostravy, tak si myslím, že dokonce nejníž a podle toho to taky u nich odpoledne vypadá :-)


pon 12.1.2009, 19:54
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu