Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /DISK2/WWW/mujeee.cz/f/includes/utf/utf_tools.php on line 1781 Externí anténa pro wifi kartu? :: Zobrazit téma MujEEE.cz - uživatelské fórum
Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 22.10.2017, 6:22

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Externí anténa pro wifi kartu? 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: Externí anténa pro wifi kartu?
Trošku jsi to blbě pochopil. Už jsem měl problemý s Ralinkem jak jsem dělal 5GHz vysilače.
Jde o to že ten RaLink co je v EEEčkach není plně komtabitilní s Atherosem.
Pokuď jsi někdy dělal spoje na dlouhé tratě a měl vetšinou APčka s Atherosem a pak někde mezi ně hodil RaLink tak byli problémy.
Já se EEEčkem (s RaLinkem) připojím na svůj domací router (TP-LINK s Atherosem) po bytě jde super. Ale jak vylezu předpanelák a pustím pejska ať se vyvenčí tak s HP noťasem (Atheros) jede spojení v poho ale s eeečkem co má RaLink jsem ztracený). Taky na volné hotspoty i když je plnej signal tak eeečko se nepřipoji ale HP jo. Tím chci říct že kompabilita RaLinku s ostatníma je velmi špatná a proto ho chci vyměnit!!!

úte 16.6.2009, 12:40

Chaindler píše:
tak jestli se chces pripojovat na mistni wifi sit, tak je jasny, ze vymenou interni wifi karty nic nezlepsis, vysilace budou venku nekde na stozarech, tady mas jediny reseni, koupit jedno AP, ktere bude delat klienta a s externi antenou se chytnes na venkovni sit a pak nejakym wifi routerem to rozvedes doma, pokud ten vysilac neni umisteni hned u tveho okna, sebelepsi vymena interni wifi karty ti nepomuze

Tohle si myslím taky - chce to buď:

a) hodit ven AP, které signal chytí a bude mně ho předávat dál. Zkusím to dát jen za okno na nějaké lepší místo a pak už bych měl mou integrovanou wifi kartou chytat signál daleko lépe
b) hodit ven externí wifi anténu od nějakého USB řešení jako přídavná wifi karta

karlos.28 píše:
MobyDick má pravdu Wifina s RaLinkem stoji tak akorat za h*vno.
Nelze se připojit na Free HotSpoty s třošku slabším signalem a na některé vůbec i kdyby byl vedle něj. V klasickém noťasu mám Atherose a bez problému a chytám svůj Router i před panelákem ale s 1000H kde je RaLink (AzuWare) tak mužu jedině chytat mouchy *73* *257* .

Kde najdu v 1000H slot miniPCI je uložená ta wifi karta? Je to někde u Ramky nebo ho musím celý pitvat?

Takže tvrdíš, že ta integrovaná je obecně dosti slabá na příjem signálu? Já jsem s ní dosud neměl problém a chytalo mně to kde co, ale jestli i tak jsou karty s lepším čipem, které jsou v příjmu signálu o třídu výše...

EDITED: Oprava - špatně jsem uvedl typ karty, druhá citace přeformulována.

Naposledy upravil Firestone dne úte 16.6.2009, 13:56, celkově upraveno 3

úte 16.6.2009, 13:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Jo ale to je klasická siťová karta

úte 16.6.2009, 13:38

Mod pro externí anténu patří k jedněm z nejjednodušších. Pájí se jen pár drátků pěkně od sebe rozmístěných, vybrousí se malá dirka, jediné co musíš sehnat je konektor správnej. Karta je docela na boku takže s tím problém není.

čtv 18.6.2009, 23:23
Profil ICQ

Citace:
Takže tvrdíš, že ta integrovaná je obecně dosti slabá na příjem signálu? Já jsem s ní dosud neměl problém a chytalo mně to kde co, ale jestli i tak jsou karty s lepším čipem, které jsou v příjmu signálu o třídu výše...

EDITED: Oprava - špatně jsem uvedl typ karty, druhá citace přeformulována.

Jo signal chytnu ale nepřipojím se. Tak jdu bud do Intelu nebo do Atherosu. Uvidíme co si vydražím na Ebay :mrgreen:

pát 19.6.2009, 8:37
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2