[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
ACPI vs VGA a AUDIO->nefunguji klavesy FN+ovladani zvuku :: Zobrazit téma MujEEE.cz - uživatelské fórum
Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28.3.2024, 19:23



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 ACPI vs VGA a AUDIO->nefunguji klavesy FN+ovladani zvuku 
Autor Zpráva

Registrován: 12/2009
Příspěvky: 15
Bydliště: olomouc
Příspěvek ACPI vs VGA a AUDIO->nefunguji klavesy FN+ovladani zvuku
problem: po startu win7 se objeví chybové hlášeni s hlavičkou Asus ACPI Service a textem: "Chybí pvladač pro audio, horká klávesa pro audio je neplatná, nainstalujte prosím ovladač pro audio" odklepnu OK, objeví se to samé, akorát místo Audio je VGA.
co uz jsem zkoušel: několikrát přeinstalovat ovladače pro acpi, audio i vga v různem pořadí včetně několikanásobné přeinstalace komplet systému. Ve winXP všechno funguje tak, jak má. Všechny ovladače mám staženy přímo z webu asusu, zkoušel jsem i ovladače z DVD a stále stejný výsledek.
výsledek: klávesy fn+ovládání hlasitosti prostě a jednoduše nefungují. Resp. fungují, ovládají ve směšovači hlasitost ACPI, to ale nemá vliv na skutečnou hlasitost. Tu musím ovládat myší.
Jednou po instalaci systému a těch 3 ovladačů chybová hlášení nevyskakovala, nicméně klávesy fn+ovládání hlasitosti dělaly furt to samy.

Poradí někdo, co s tím?


ned 27.12.2009, 21:19
Profil

Registrován: 09/2008
Příspěvky: 178
Bydliště: Šumperk
Příspěvek Re: ACPI vs VGA a AUDIO->nefunguji klavesy FN+ovladani zvuku
Já jsem nedávno instaloval W7 na 901. Tys nenapsal, o jaký model se jedná, takže těžko radit.

Já jsem ovladač pro zvuk neinstaloval, ten, co se nainstaloval s W7 je OK.
Ovladač pro grafiku jsem stáhl z oficiální stránek Intelu.
A ACPI jsem použil, co jsem našel na tomto fóru. A všechno běží OK ;)


ned 27.12.2009, 22:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 12/2009
Příspěvky: 15
Bydliště: olomouc
Příspěvek Re: ACPI vs VGA a AUDIO->nefunguji klavesy FN+ovladani zvuku
model mam uvedenej v profilu ;-) ale nemusim pochopitelne mluvit o svym eee, ze. No to je jedno, jedna se o Eee PC1000H.

Ovladac co si instalujou samy W7 sice pro prehravani zvuku funguje, ale dokud nenainstaluju ACPI, tak nefungujou FN klavesy, resp. funguje jen zmena jasu LCD a nezobrazujou se ty graficky zobrazeni co tou klavesou vlastne ovladam.
nemohl bys zkusit mi sem hodit odkaz na ten ACPI soubor tady z fora? Chapes, cely tady prolizat by bylo na dlouho, kdyz nevim, co presne hledat.


pon 28.12.2009, 14:08
Profil

Registrován: 09/2008
Příspěvky: 178
Bydliště: Šumperk
Příspěvek Re: ACPI vs VGA a AUDIO->nefunguji klavesy FN+ovladani zvuku


pon 28.12.2009, 16:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 07/2008
Příspěvky: 185
Příspěvek Re: ACPI vs VGA a AUDIO->nefunguji klavesy FN+ovladani zvuku
Nacpi tam Asus Instant Key z verze pro XP. Taky jsem na to cucel jak jelen a pak zkusil .... a svete div se, ono to funguje.

_________________
Asus Eee 1000H White, 2GB RAM, 160GB HDD, Windows 7 Ultimate


pon 28.12.2009, 17:00
Profil

Registrován: 12/2009
Příspěvky: 15
Bydliště: olomouc
Příspěvek Re: ACPI vs VGA a AUDIO->nefunguji klavesy FN+ovladani zvuku
VaKu: ted jsem to doinstalnul a pak odinstalnul a inst. key ovlada ty 4 uzivaltelsky tlacitka

Jiri.Sko: tyjo, tak tenhle ovladac funguje. Projistotu jsem ho jeste spustil v rezimu kompatibility. Asi si dam jeste cerstvou instalaci a pak schvalne zkusim ovladac, co uz mam nainstalovat taky v rezimu kompatibility.


Naposledy upravil Admin dne pát 01.1.2010, 18:07, celkově upraveno 1

Nepoužívejte citace předcházejícího příspěvku (viz bod 6 v pravidlech)



pon 28.12.2009, 18:56
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 cron


Powered by phpBB © phpBB Group, designed by V. Trushkin, český překlad – phpBB.cz

Doporučujeme: Bazar nevyužitých slevových kupónů a voucherů, Sluchátka MePaBlu